"העדיפות מספר אחת שלנו תמיד הייתה להבטיח את הביטחון והרווחה שלכם"

חברות הייטק וחברות רבות במשק, נרתמות לסייע ולתמוך במשק ובעובדים בישראל לאור המלחמה.
היום שלח מנכ"ל אורקל ישראל, ערן פייגנבאום, מכתב במייל למאות עובדי החברה בישראל, בו הודיע להם על תמיכת חברת אורקל בעובדים ועל מתן מענק סיוע מיוחד של משכורת נוספת, אשר יינתן לכל עובד כבר בתלוש הקרוב.

"הזוועות שהתפתחו, וגודלן, הותירו אותי הרוס לחלוטין. כולנו עצובים על אובדן של כל כך הרבה חיים ומתפללים לשובם בשלום של אלה שנחטפו" פתח מנכ"ל אורקל את מכתבו. "מאז תחילת המלחמה, אנחנו עובדים יחד עם עמיתינו בעולם כדי לסייע למי שזקוק לעזרה דחופה" והוסיף לציין את הפעילויות הרבות בהם נקטה החברה במלחמה בהן: פינוי משפחות, ארגון טיסות לעובדים שנזקקו לסיוע וכן במתן תמיכה כלכלית למתמודדים עם המצבים המאתגרים ביותר.

באורקל מבהירים כי לא מדובר בתמיכה חד פעמית אלא "המענק המיוחד הוא מהלך אחד מבין סדרה של פעולות תמיכה של אורקל במדינת ישראל ובמשק הישראלי בכלל ובעובדי החברה בישראל בפרט". ואכן החברה תרמה למגן דוד אדום בתקופה האחרונה כפי שפרסמנו אורקל מתגייסת לסייע: תתרום מליון דולר למגן דוד אדום – חדשות טכנולוגיה TechZ

יש לציין כי בשבוע האחרון הודיעו גם חברות הייטק נוספות כגון אינטל ואנבידיה על מענקי סיוע ותמיכה כספיים בעובדים בישראל, ואנו מעריכים כי מגמת סיוע ותמיכה ייתקבלו גם בחברות הייטק נוספות, אשר צפויות להצטרף לפעולות תמיכה וסיוע לעובדים.

לעוד חדשות טכנולוגיה, עדכונים על בינה מלאכותית, עקבו אחרינו באתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

אולי יעניין אותך גם לקרוא
"אמון בהייטק הישראלי": קרן חדשה להשקעות בחברות סייבר – חדשות טכנולוגיה TechZ
בעקבות הודעת מערך הסייבר: כך תשתיקו שיחות וואטסאפ מגורמים זרים – חדשות טכנולוגיה TechZ
כך לא יצרפו אתכם לקבוצות וואטסאפ ללא רשות – מדריך – חדשות טכנולוגיה TechZ
נלחמים בפייק-ניוז: טיקטוק הסירה מעל 750 אלף סרטונים – חדשות טכנולוגיה TechZ


חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות