איגוד ההיי-טק הישראלי של התאחדות התעשיינים, פעל וגייס בשבועות האחרונים עשרות מחשבים ניידים ואייפדים, תרומת חברת אל מול טכנולוגיות, וזאת למען ילדי העוטף שפונו מביתם, המחשבים ניתנו לטובת תמיכה והתמודדות עם המצב החדש בו הם נמצאים בתקופה זו. המחשבים צפוים לאפשר לילדים אפשרות תקשורת, למידה מרחוק וגם להנות מצפייה ותכנים באינטרנט.

המחשבים והאייפדים הוענקו השבוע על ידי מאיה שוורץ, מנכ"לית איגוד ההיי-טק לצד מריאן כהן, יו"ר איגוד ההיי-טק למשפחות מפונים מהעוטף ששוהות בימים אלו באילת.

מריאן כהן, יו"ר איגוד ההיי-טק: "מתחילת המלחמה אנו עושים ככל שביכולתנו על מנת להירתם מההיבט של החזית הטכנולוגית. במאמץ זה התגייסנו למען משפחות רבות שנאלצו לעזוב את הבתים, וכעת ילדיהם יוכלו להשתלב עם מערכת חינוך שפועלת מרחוק ולהתחבר לחיים יותר מוכרים ומסגרות שגרתיות בתוך המציאות המורכבת של ימינו". חדשות טכנולוגיה Techz

מאיה שוורץ, מנכ"לית איגוד ההיי-טק: "אנו מחויבים לשתי משימיות עיקריות בעורף. ראשית חיזוק הכלכלה ורציפות עסקית. אנחנו חייבים לשמר את מה שבנינו פה במשך 75 שנה: ההיי-טק, החברות, הלקוחות, היחסים הכלכליים עם מדינות בחו"ל. כל אלו חייבים להשמר ואנו עושים ונמשיך לעשות ככל שביכולתנו לבצע זאת. הדבר השני הוא תמיכה במשפחות הנפגעים והמפונים תוך העלאת המורל. וזאת בייחוד כשמיטב בנינו ובנותינו נלחמים לטובת מדינת ישראל. אנו חייבים לשמור על מורל גבוה, ככה נוכל לתת להם כח לנצח".

סשה קדישביץ, מנכ"ל אל מול טכנולוגיות: "משפחת אל מול גאה לתמוך במשפחות המפונים ואין ספק כי תמשיך להוות כתף תומכת עבורם גם בהמשך".

לעוד חדשות טכנולוגיה, עדכונים על בינה מלאכותית, סייבר ועוד. עקבו אחרינו באתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

אולי יעניין אותך גם לקרוא :
מרגש: באו לתקן לחיילים את הטלפונים הסלולריים – חדשות טכנולוגיה TechZ
סאני תקשורת תרמה עשרות טאבלטים לילדי הדרום – חדשות טכנולוגיה TechZ
משרד החדשנות המדע והטכנולוגיה יקיים פעילויות לילדי הדרום – חדשות טכנולוגיה TechZ
אורקל מודיעה על מתן משכורת נוספת לעובדיה בישראל – חדשות טכנולוגיה TechZ

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות