במהלך חדשני בעולם הסלולר, פותחת איידיגיטל רשת אביזרי סמארטפונים (כולל לאנדרואיד) בקונספט של חנות ממתקים. iDigital goodiz מציגה פורמט חדש שייחודו במגוון מוצרים עצום וצבעוני, עיצובים יצירתיים, מחירים נגישים וחוויית קניה יוצאת דופן שעומדת בסטנדרט שהציבה כבר iDigital בחנויות שלה.

הרשת תציע חווית קניה של "חנות מממתקים לעולם הסלולר " עם מגוון עצום של כ-2000 מוצרים בכל חנות, בדגש על אביזרים לכל סוגי הסמארטפונים, על מחירים נגישים ומגוון גדול, מתחדש וייחודי .
בחנויות יימכרו קטגוריות מוצרים רבות ומגוונות ביניהן כיסויים, כבלים, מטענים, מוצרים לרכב, סוללות נטענות, רמקולים, אוזניות, פופסוקט, כיסויים לאיירפודס ועוד.
חנויות הרשת מאופיינות בעיצוב צבעוני, תוסס, אופנתי ועדכני כאשר גולת הכותרת של כל חנות הינו "קיר כח" באורך של 10 מטרים שעליו מאות רבות של כיסויים פתוחים בעיצובים שונים שמאפשרים לקהל לראות ולחוש את המגוון כולו ולבחור את הכיסוי המועדף עליו.
בין המוצרים יהיו קולקציות מתחלפות שנבנו במיוחד עבור הרשת, פרי שיתופי פעולה ייחודיים.
שיתוף הפעולה הראשון הינו ״קולקציית הטאטו״ – עיצובים בלעדיים של אמני הקעקוע המובילים בארץ: אדית פיינטס ואביהו בין גידה מסטודיו GIDA שעיצבו כיסויים מיוחדים עבור הרשת.
בנוסף, יוצעו ברשת מותגי מעצבים כגון Guess, Karl Lagerfeld, Polo – מוצרים שעד עתה לא ניתן היה להשיג בישראל.

בניגוד לאידיגיטל שפנתה למשתמשי אפל בלבד, ברשת החדשה – iDigital goodiz יימכרו מוצרים המתאימים גם למערכת הפעלה אנדרואיד של המותגים והדגמים המובילים בשוק כדוגמת סמסונג ושיאומי, לצד מוצרים המתאימים ל – iPhone.

הרשת החדשה פונה לקהל רחב שבא לידי ביטוי לא רק בסוג הסמארטפון אלא גם בטווח הגילאים רחב.
קהל היעד הינו בגילאי 16-60 ובהתאם לכך נבחרו העיצובים השונים כך שיתאימו לכל טעם.
כמו כן, מוצעים מוצרים במגוון מחירים כך שיתאימו לכל כיס.
לדוגמא: אוזניות – החל מ 69 ₪, כיסויים לסמארטפון החל מ 79 ₪ ,כיסויי איירפודס החל מ 29 ₪, סוללות נטענות החל מ 69 ₪, כבלים החל מ 39 ₪, אביזרים לרכב החל מ 29 ₪.
למרות המחירים הנגישים, שומרת הרשת על רמת איכות המוצרים הגבוהה כפי שנהוג בכל חנויות אידיגיטל.

איילת צרפתי-רוזן, מנכ"לית iDigital ו – iDigital goodiz: " החלטנו למנף את המומחיות והידע הרב שנצבר באיידיגיטל , לבניית פתרון קמעונאי ייחודי מסוגו בארץ, ולהשיק רשת חדשה המשלבת בין ערכי iDigital של איכות ומקצועיות לערכים החדשים של רשת goodiz של מגוון וצבעוניות. באמצעות הרשת החדשה נוכל להגיע לקהל חדש שפחות נחשף לאידיגיטל ולא רק לקהל של משתמשי Apple ״.

מערך הסייבר בהתראה: קורא לעדכן את שרתי הדואר אלקטרוני

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות