איידיגיטל מודיעה על השקת תוכנית הרחבת אחריות אטרקטיבית במיוחד הבאה לתת מענה לתיקון הנפוץ ביותר בתחום האייפונים: מסך שבור.

לראשונה: איידיגיטל תאפשר לרכוש את הרחבת האחריות האטרקטיבית גם ללקוחות שלא רכשו אצלה את המכשיר (אם דגמים אלו נמכרים בארץ).

תוכנית זו מצטרפת לשירות החדשני שהשיקה איידיגיטל לאחרונה: החלפת מסכי iPhone למסכים מקוריים של Apple תוך שעתיים, בחלק גדול מסניפיה.

התוכנית iDigital Care , מאפשרת שתי החלפות בשנה למסך מקורי במחיר האטרקטיבי ביותר בתחום ובהשתתפות עצמית נמוכה במיוחד, בעיקר כאשר מדובר על מסכים מקוריים.

ישנן תוכניות אחרות בשוק אך אף אחת אינה מתחייבת להחלפה למסך מקורי של Apple.

מחירי התכנית מאפשרים ללקוחות שירכשו אותה לחסוך מאות ואלפי שקלים במקרה ונשבר להם המסך למול ההוצאה שהיו נאלצים לשלם על התיקון.

מחיר השתתפות עצמית הינו 199 ₪ בלבד לכל הדגמים.

תזכורת לחשיבות ההחלפה למסך מקורי:

  1. אפל מספקת חלקי חילוף מקוריים רק למעבדות רשמיות. רבים מהצרכנים אינם מודעים לכך שתיקון במעבדה לא רשמית , משמעו תיקון באמצעות חלפים משומשים או לא מקוריים.
  2. על פי אפל, תיקון מסך במעבדה לא רשמית מבטלת את אחריות היצרן על המסך. רק תיקון במעבדה רשמית מבטיח שמירה על אחריות היצרן .
  3. החלפה למסך לא מקורי עשויה לפגום בתפקוד המסך, בבהירות המסך ותצוגת הצבעים שלו, ביצועים ירודים של ה –  Multi Touch ואף באטימות שלו למים ולכלוך דבר העלול להביא לקורוזיה במכשיר והשבתתו עקב כך.

איילת צרפתי-רוזן, מנכ״לית איידיגיטל:

ממחקרים שערכנו, עלה כי התיקון הנפוץ ביותר בעולם האייפונים הוא שבר מסך.

כ – 10% ממחזיקי האייפון חוו שבר מסך בשנה האחרונה. תיקוני המסך , במיוחד בדגמים החדשים, יכולים להגיע להוצאה גדולה ולכן, עתה, כשקיבלנו את האפשרות לתקן מסכים בעצמנו, יצרנו תוכנית אטקרטיבית במיוחד שתאפשר ללקוח שקט נפשי והחלפה בעלות נמוכה בעת הצורך. כמעבדה רישמית של Apple חשוב לנו לתת את הפתרון המקצועי ביותר ולכן התיקון נעשה בחלקים מקוריים בלבד המבטיחים את המשך הפעילות התקינה של המכשיר וגם שומר על אחריות היצרן. זאת בניגוד להצעות אחרות שניתן למצוא בשוק, עם החלפה למסך שאינו מקורי או משומש.

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות