חברת אלמנטור הודיעה על הקמת מרכז הייטק בעיר שדרות. המרכז החדש יעסיק בשלב הראשון חמישים עובדים תושבי הנגב המערבי, שיצטרפו ל-220 עובדי החברה במטה במתחם הבורסה ברמת גן וברחבי העולם. הקמת המרכז תעשה באמצעות קבוצת תשעשרה בבעלות חנה רדו, המתמחה בהקמת עסקים ובקידום תעסוקה איכותית בפריפריה.

אלמנטור מפתחת פלטפורמת קוד פתוח שנבנתה במיוחד עבוד יוצרי אינטרנט מקצועיים: מעצבים, משווקים ומפתחים, האנשים שבונים את האינטרנט. לחברה יש מיליוני משתמשים, פרילנסרים וסוכנויות ביותר מ-160 מדינות שאלמנטור הוא כלי העבודה שלהם לבניית אתרים ומסייעת להם לבנות את העסק שלהם ואת עתידם המקצועי. המרכז בשדרות יפעל במשמרות 24 שעות ביממה, ויתן תמיכה וליווי טכני ללקוחות החברה בכל העולם. 

״הביקוש לאתרי אינטרנט עלה במאות אחוזים בעקבות הקורונה ונוצר גידול עצום בפעילות החברה, וכדי לתמוך בפעילות העסקית אנחנו מכפילים את היקף העובדים בחברה״ מסרה אריאלה ביכלר, סמנכ"לית משאבי אנוש באלמנטור שמובילה את הקמת המרכז החדש בשדרות. " ההחלטה על פתיחת המרכז החדש בשדרות היתה שילוב של הצורך העסקי יחד עם תרומה ליצירת מקומות עבודה איכותיים באזור הנגב המערבי. אנחנו מחפשים מועמדים דוברי אנגלית ברמה גבוהה, בעלי אוריינטציה טכנולוגית שאוהבים לתת שירות ומזמינים את תושבי שדרות וישובי הסביבה המתאימים לבוא ולצמוח יחד איתנו".

חלק מהמשרות מתאימות גם לסטודנטים ללא ניסיון וכדי להקל על הפונים, הוחלפה הדרישה לקורות חיים בשאלון שמייעל את תהליך ההרשמה באתר אינטרנט יעודי  בכתובת www.elementor.careers 

אלמנטור הוקמה בשנת 2015 ע״י המייסדים יוני לוקסנברג ואריאל קליקשטיין שהיו בעצמם יוצרי אינטרנט והקימו מאות אתרי אינטרנט ללקוחות במשך השנים. בעבודה עם הלקוחות הם נתקלו בבעיות וקשיים המלווים הקמת אתרי אינטרנט מקצועיים והחליטו לבנות לעצמם את כלי העבודה האולטימטיבי, מתוך הצורך האישי נולדה אלמנטור כפלטפורמה שמשנה את הדרך בעולם בניית האתרים המקצועי

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות