אנבידיה חושפת היום את הכרטיס הגרפי החדש מתוצרתה NVIDIA RTX 2000 Ada . הכרטיס החדש תוכנן כך שיספק ליוצרי תוכן ויזואלי, מעצבים, מהנדסים ומפתחים את שילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר של בינה מלאכותית, גרפיקה וכוח מחשוב לתחנות עבודה.

הכרטיס החדש מציע שדרוג של עד פי 1.5 ביצועים מכרטיס הדור הקודם RTX A2000 12GB עבור משימות מקצועיות ותובעניות.

יכולותיו של הכרטיס הגרפי NVIDIA RTX 2000 Ada החדש, יאפשרו לאנשי מקצוע להשיג יותר מבלי להתפשר על ביצועים או יכולות. בכרטיס שולבו 16GB של זיכרון וכעת יהיה ניתן לנצל את הטכנולוגיות והכלים המתקדמים ביותר כדי לעבוד בצורה טובה ומהירה יותר.

הכרטיס החדש NVIDIA RTX 2000 Ada של אנבידיה כולל את מיטב הטכנולוגיות המתקדמות בארכיטקטורת הכרטיסים NVIDIA Ada Lovelace להלן הטכנולוגיות והשיפורים:

  • ליבות RT מדור שלישי: עד פי 1.7 ביצועי Ray Tracing מהירים יותר למשימות רינדור באיכות גבוהה ומציאותית.
  • ליבות Tensor מדור רביעי: יעילות בבינה מלאכותית של עד פי 1.8 יותר מהדור הקודם ויתרונות דיוק ואיכות לביצועים מתקדמים של יישומים מבוססי בינה מלאכותית.
  • ליבות CUDA: עד פי 1.5 יותר ביצועי FP32 מהדור הקודם המשדרגות משמעותית משימות עיבוד גרפי וחישובי.
  • יעילות בצריכת החשמל: שדרוג של עד פי 2 בביצועי גרפיקה מקצועית, עיבוד, בינה מלאכותית וחישובים, תוך שימוש ב-70W כמו הדור הקודם.
  • תהליכי עבודה עשירים: עד פי 3 יותר ביכולת לבצע תהליכי עבודה במציאות מדומה לעומת הדור הקודם. – חדשות טכנולוגיה Techz
  • כרטיס גרפי עם זיכרון 16GB: מאפשר למשתמשים לנצל מרחב גדול יותר של זיכרון התומך בפרויקטים גדולים יותר, כולל תמיכה בזיכרון עם דיוק ואמינות מוגברת ליישומים קריטיים.
  • טכנולוגיית DLSS 3: מציע פריצת דרך בגרפיקה המופעלת על ידי בינה מלאכותית, ומשפר באופן משמעותי את הביצועים על ידי יצירת מסגרות גרפיות איכותיות נוספות.
  • AV1 Encoder: מקודד מהדור השמיני של NVIDIA, הידוע גם בשם NVENC, עם תמיכה ב-AV1 שהוא ב-40% יותר יעיל מ-H.264, ומציע אפשרויות חדשות למזרימי תוכן ותקשורת דרך ווידאו.
  • NVIDIA RTX 2000 Ada זמין מעכשיו דרך שותפות כגון Arrow Electronics, Ingram Micro, Leadtek, PNY, Ryoyo Electro ו-TD SYNNEX ויהיה זמין החל מאפריל מיצרניות כגון דל, HP ולנובו.

אולי יעניין אותך גם :

בעולמות העיצוב למשל, הכרטיס הגרפי החדש של אנבידיה יאפשר ליצור סביבות תלת-ממדיות באיכות גבוהה ולהאיץ תהליכי עיצוב מורכבים לעולמות התעשייה. ארכיטקטים ומתכנני ערים יכולים לנצל אותו כדי להאיץ עיבוד ויזואליות וניתוחי נתונים וכדי לדייק עיצובים. מעצבי מוצרים ומהנדסים יכולים להשתמש במחשבים אישיים מקצועיים ובתחנות עבודה כדי להאיץ תהליכי עיצוב ולייצר במהירות המחשות מבוססות בינה ממלאכותית באיכות גבוהה. יוצרי תוכן יכולים לערוך תמונות וקטעי וידאו באיכות גבוהה ותוך שימוש באפקטים מבוססי בינה מלאכותית, ומפתחים יכולים להשתמש ביכולות העיבוד המתקדמות שלו כדי לפתח יישומים לעיבוד נתונים בזמן אמת לתעשייה, מכשור רפואי ומסחר.

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות