חברת אנבידיה (NVIDIA) הכריזה כי חתמה על הסכם לרכישת הסטארט-אפ הישראלי Run:ai, שפיתח טכנולוגיה מבוססת קוברנטיס לניהול עומסי העבודה של בינה מלאכותית בתשתיות מחשוב על ל-AI. רכישה זו נועדה לעזור ללקוחות החברה לעשות שימוש יעיל יותר בתשתיות מחשוב ה-AI שלהם.


הטמעת בינה מלאכותית בפרודקשן הופכת ליותר ויותר מורכבת, עם עומסי עבודה המפוצלים בין הענן ומחשוב הקצה (Edge AI), ועד לתשתיות מרכזי נתונים עצמאיים (On-Premises). הניהול של עומסי עבודה בתחומי הבינה המלאכותית היוצרת (Generative AI), מערכות המלצה, מנועי חיפוש ועומסים אחרים, דורש תזמון מתוחכם על מנת לייעל ולבצע אופוטימיזציה לביצועים ברמת המערכת והתשתית.


הטכנולוגיה שפיתחה Run:ai מאפשרת ללקוחות ארגוניים לנהל ולייעל את תשתיות המחשוב שלהם – בין אם אלו נמצאים ב-Data Center בבעלות החברה, בענן או בסביבה היברידית. החברה פיתחה פלטפורמה פתוחה והמובילה בתעשייה המבוססת על קוברנטיס (Kubernetes) – שכבת ניהול עבור AI מודרני ותשתיות ענן. היא תומכת בכל גרסאות קוברנטיס הפופולריות, ומאפשרת הטמעה של כלי AI וסביבות עבודה חיצוניות.


לקוחותיה של חברת Run:ai כוללים כמה מהארגונים הגדולים ביותר בעולם, המשתמשים בפלטפורמה של Run:ai כדי לנהל מחשבי על מבוססי GPU בקנה מידה של מרכז נתונים.
"Run:ai עובדת בשיתוף פעולה קרוב עם NVIDIA מאז 2020, ואנחנו חולקים חזון משותף לתמיכה בלקוחות שלנו כך שיוכלו לנצל באופן הטוב ביותר את התשתית שלהן", אמר עמרי גלר, מנכ"ל ומייסד משותף של Run:ai. "אנחנו מתרגשים להצטרף ל-NVIDIA ומחכים בקוצר רוח להמשיך את המסע שלנו יחד".


הפלטפורמה של Run:ai מספקת למפתחי בינה מלאכותית והצוותים שלהם:
ממשק מאוחד לניהול תשתיות מחשוב משותפות, המאפשר גישה מהירה וקלה יותר לעומסי בינה מלאכותית מורכבים.
פונקציונליות הכוללת הוספת משתמשים, שיוך לצוותים, הענקת גישה למשאבי מחשוב על, שליטה על המשאבים, ניהול סדרי עדיפויות, וכן ניטור ודיווח על ניצול משאבי המחשוב.
יכולת לאחד בין מעבדים גרפיים (GPUs) ולשתף את כוח העיבוד עבור ביצוע משימות נפרדות – מחלקיקי GPU בודד, ועד למספר GPUs או מספר מקבצים של מעבדים גרפיים הפועלים בקלאסטרים שונים.
ניהול יעיל של משאבי המעבדים הגרפיים הזמינים בכל קלאסטר, באופן שמאפשר ללקוחות להניב יותר מההשקעה שלהם בתשתיות מחשוב.


NVIDIA תמשיך להציע את המוצרים של Run:ai באותו מודל עסקי בעתיד הקרוב. אנבידיה תמשיך להשקיע בפיתוח מפת הדרכים של מוצרי Run:ai כחלק מ-NVIDIA DGX Cloud, פלטפורמת בינה מלאכותית שפותחה יחד עם ספקיות הענן המובילות עבור מפתחים בארגונים, המציעה שירות אינטגרלי ו-Full Stack עבור פיתוח בינה מלאכותית יוצרת.
לקוחות NVIDIA DGX ו-DGX Cloud יקבלו גישה ליכולות הטכנולוגיה של Run:ai עבור פיתוחי הבינה המלאכותית שלהם, ובראשם עומסי העבודה הכרוכים בפיתוח והטמעה של מודלי שפה גדולים (LLM). הפתרונות של Run:ai מוטמעים כבר היום, בין היתר, ב-NVIDIA DGX, NVIDIA DGX SuperPOD, NVIDIA Base Command, NGC ובפלטפורמת התוכנה של אנבידיהNVIDIA AI Enterprise .
פלטפורמת המחשוב המואץ של NVIDIA והפלטפורמה של Run:ai ימשיכו לתמוך באקו-סיסטם רחב של פתרונות צד-שלישי, ויעניקו ללקוחות חופש בחירה וגמישות.


יחד עם Run:ai, NVIDIA תאפשר ללקוחותיה גישה במקום אחד לפתרונות מבוססי GPU בכל מקום, כבסיס לתשתיות NVIDIA AI. לקוחות יכולים לצפות לקבל בפלטפורמה הפתוחה שימוש יעיל וניצול משופר של המעבדים הגרפיים, ניהול משופר של תשתיות המעבדים וגמישות רבה יותר.

אולי יעניין אותך גם לקרוא:

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות