אפל מכריזה על Apple Intelligence – מערכת בינה מלאכותית אישית וחדשנית המשלבת רמת אבטחה ופרטיות גבוהה. "נרגשים להציג פרק חדש בחדשנות של אפל"

לאחר שמועות והדלפות רבות, מכריזה הערב אפל בכנס המפתחים על Apple Intelligence, מערכת בינה מלאכותית אישית המותאמת לאייפון, אייפד ומחשבי מק. המערכת משלבת מודלים גנרטיביים בדגש על המידע והקשר האישי, וזאת בכדי לספק אינטיליגנציה שימושית, מותאמת ורלוונטית יותר למשתמשים.

אפל הודיעה כי המערכת החדשה תשולב במערכות ההפעלה iOS 18, iPadOS 18 ו-macOS Sequoia, ותנצל את יכולותיהם של השבבים לטובת הבנת שפה ותמונות, וכן לטובת ביצוע פעולות בין אפליקציות והפשטת משימות יומיומיות.

מלבד יכולות בינה מלאכותית, מדגישה אפל גם הפעם את תחום הפרטיות, ונותנת דגש רב בנושא. אפל קובעת סטנדרט חדש וגבוה לתחום הפרטיות ב-AI, תוך שימוש ביכולות העיבוד על המכשיר ובמודלים מבוססי שרתים שירוצו על שרתי שבבים ייעודיים של אפל .Apple Intelligence מציגה כלים חדשים לשיפור כתיבה ותקשורת, כגון כלי כתיבה מערכתיים, תכונות "שכתוב" ו"סיכום" של טקסט, ואת כלי Proofread לבדיקת דקדוק ומבנה משפט.

בנוסף, היכולות החדשות יגיעו גם לתחום ההתראות והדואר האלקטרוני , עם תעדוף וסיכומים של אימיילים ושרשורי התכתבויות.

בתחום התמונות, Apple Intelligence תכלול את Image Playground, שתאפשר למשתמשים ליצור תמונות בשלושה סגנונות שונים: אנימציה, איור או סקיצה, בצורה קלה ומהירה, והכל במהירות מתוך המכשיר.

טים קוק, מנכ"ל חברת אפל צייו כי: "Apple Intelligence תשנה את מה שהמשתמשים יכולים לעשות עם המוצרים שלנו ואת מה שהמוצרים שלנו יכולים לעשות עבור המשתמשים."

הגרסה החדשה צפויה על פי החברה להתחיל להגיע כבר בסתיו הקרוב.

צפו בסרטון קצר של אפל:

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות