דאסו סיסטמס השיקה את SOLIDWORKS 2021, הגרסה האחרונה של חבילת יישומי העיצוב וההנדסה התלת ממדיים שלה. SOLIDWORKS 2021 משפרת את היכולות ואת תהליכי העבודה בתכנון, תיעוד, ניהול נתונים והסמכה, המאפשרים למשתמשים להאיץ את קצב עבודתם באופן מהותי. משתמשי SOLIDWORKS 2021 יכולים גם להרחיב את יכולותיהם באמצעות פורטפוליו ה-3DEXPERIENCE WORKS על מנת להתמודד עם אתגרים נוספים, החל מעיצוב ועד ייצור, ולהאיץ חדשנות שיתופית מבוססת ענן.
SOLIDWORKS 2021 מכילה שיפורי ביצועים ופונקציונליות מורחבת, לרבות עשרת השיפורים המבוקשים ביותר בקרב קהילת SOLIDWORKS כפי שעלו באירוע 3DEXPERIENCE World 2020 שהתקיים בחודש פברואר. השיפורים בביצועים באים לידי ביטוי בעיצוב של חלקים ומערכות, העברת קבצי מוצרים, שרטוטים, אלמנטים גרפיים וניהול נתונים כדי להפוך את ניהול הקבצים ותהליכי העבודה למהירים יותר. SOLIDWORKS 2021 מרחיבה את הפונקציונליות עם שיפורי מערכות, עיצוב חלקים גמיש יותר, וסימולציה עוצמתית יותר, כמו גם עם חוויית משתמש ומידול מערכות מלהיבים עבור חובבי SOLIDWORKS.
בנוסף, מהדורה מיוחדת של 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS המחוברת לפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE זמינה כעת בשלוש חבילות – Standard, Professional, ו-Premium המשקפת את גרסאות שולחן העבודה. לקוחות SOLIDWORKS יכולים להשתמש באותם יישומי שולחן עבודה המוכרים של SOLIDWORKS, עליהם הם סומכים כבר שנים רבות, בתוספת שירותי הענן של פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE שיהפכו אותם לשיתופיים וניידים יותר. גרסה מחוברת זו של SOLIDWORKS מגיעה עם ניהול נתונים מוטמע, המבטל קבצים מיושנים או אבודים, ועדכון אוטומטי של תוכנות ונתונים. כל המשתמשים עובדים באמצעות אותה גרסה ונמצאים במרחק של קליק אחד מכל היישומים המתקדמים של פורטפוליו ה-3DEXPERIENCE WORKS. ה-3DEXPERIENCE WORKS מציעה עיצוב תעשייתי ומכני מבוסס ענן המותאם למכשירים ניידים ומיועד לאוטומציה ועבודה משותפת תוך כדי תנועה.
"זהו שיפור משמעותי ביכולות SOLIDWORKS, ומעיד על המחויבות של החברה לאחד המותגים המצליחים ביותר שלה, ואחד הפופולריים בישראל. משתמשי SOLIDWORKS יכולים כעת ליהנות מחוויית עיצוב מלאה ובטוחה בענן באמצעות פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE . במהלך משבר ה-COVID‑19, כאשר אנשים נאלצים לעבוד מהבית, יכולות אלו מאפשרות לארגונים לחוות את סביבת העבודה והיישומים המתקדמים הדרושים לאמץ באופן מלא את הרנסנס התעשייתי ולהמשיך ליצור, להמציא, לחדש ולשתף פעולה עם צוותים ושחקנים תעשייתיים," אמר אלי בויקיס, מנכ"ל, ישראל, דאסו סיסטמס.
למידע נוסף אודות SOLIDWORKS 2021 של דאסו סיסטמס: https://www.solidworks.com/product/whats-new

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות