מה פעמים נתקעת בלי בטרייה בסלולארי בדיוק כשרצית להתקשר או לשלוח הודעה חשובה? בדיזנגוף סנטר דאגו שתוכלו להסתובב במקום בלי חשש להתנתק מהרשתות החברתיות שלכם, ולקבל מטען נייד בחינם בזמן הבילוי במקום. במסגרת פיילוט של פרויקט UCHARGE מבקרי הסנטר יוכלו לקבל שעת טעינה בחינם.

UCHARGE, חברת הסטארט-אפ הישראלית, פיזרה 4 מסופים להשכרת סוללות ניידות לטלפונים באופן שיתופי, כך שבסה"כ יש 48 מטענים זמינים בכל שעה. ניתן לשכור סוללה ניידת בנקודה אחת ולהחזיר אותה בנקודה אחרת (בדיוק לפי מודל הקורקינטים והאופניים השיתופיים), באמצעות אפליקציה שפותחה בארץ. 

החברה מציעה שירות בסיסי, פשוט, זול ונוח לתפעול שיאפשר ללקוחות הסנטר להמשיך בשגרתם בלי לחפש שקע פנוי או לחזור הביתה. לאחר שמורידים את האפליקציה של UCHARGE, המשתמשים צריכים לסרוק קוד QR מול המסוף ולקחת סוללה ניידת שתאפשר לנייד שלהם להישאר איתם ובאותו זמן מטעינה את הטלפון במהירות.

שעת טעינה שממלאה את הטלפון למצב מלא עולה 5 שקלים, וניתן לשכור סוללה גם לחצי שעה ב-2.5 ₪. בהזנת קוד שמופיע במסופי הסנטר ניתן לקבל שעת טעינה ראשונה בחינם, ללא שום תשלום, כל עוד הסוללה נשארת בתחומי דיזנגוף סנטר.

application
pixabay iphone

לדברי ערן אליאב, מנכ"ל וממייסדי UCHARGE: "טרנד השכרת מטענים ניידים מגיע אלינו מהמזרח הרחוק וכבש בינתיים גם את הציבור בארה"ב ואירופה. פיתחנו את המיזם בגרסה הישראלית שלו עם מספר שכלולים, כך שמיקסמנו את הנגישות ואת נוחות התפעול שלו, על מנת שכל משתמש יוכל להיעזר בשירותים שלנו. בחרנו את מבקרי דיזנגוף סנטר כפיילוט, משום שמדובר בקהל רב והוא ידוע כמאמץ קדמה, חדשנות ומוביל דעת קהל, לכן העדפנו לאפשר לו להתנסות בחינם בשירות".

מיקומי המסופים ברחבי הסנטר: מול Zara בבניין A, במסדרון שליד SOHO בקומה העליונה בבניין A, סמוך לחנות iRobot בבניין A ובסמוך לחנות קומיקאזה בבניין B.

לפרטים נוספים אודות הפיתוח ושירותי החברה: WWW.UCHARGE.CO.IL

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות