חברת אפיר Appear Inc. הודיעה על ההשקה של סמארטפון הכי קל משקל בעולם והראשון שמופעל על ידי סוללת גרפן עם טכנולוגיה עמידה בפני מים חדשנית. כבר יש עניין רב בסמארטפון הזה. אפיר התחילה לקבל הזמנות והתחזיות הן שיימכרו מיליון מכשירים בששת החודשים הראשונים. הסמארטפון יהיה זמין בחנויות ואצל קמעונאים מקוונים גדולים במרץ 2021.

תמונה אילוסטרציה

אפיר היא חברת טכנולוגיות שכבר ידועה במוצרים אלקטרוניים החדשניים שלה. מטה החברה נמצא בסן פרנסיסקו והיא פועלת גם מחוץ לארה"ב במדינות כגון סינגפור, איחוד האמירויות, הונג קונג והודו. אפיר מתמחה בפיתוח חידושי האינטרנט של הדברים B2B. החברה יצרה טכנולוגיות חדשניות רבות כמו סמארטפונים, יישומים של סוללות גרפן שנטענות מהר ורמקולים צפים ומרחפים.
אפיר משתפת פעולה עם פוקסקון בייצור
כדי לענות על הביקושים הגדלים, אפיר משתפת פעולה עם פוקסקון הודו Foxconn India בצורכי הייצור שלה. פוקסקון היא יצרנית ידועה ואמינה של מותגים פופולריים רבים של סמארטפונים ומוצרי אלקטרוניקה צרכנית. יש לה את הניסיון, המומחיות והאמצעים לעמוד באמות המידה הגבוהות של איכות של אפיר.
הטעינה המהירה של גרפן
אפיר פיתחה תמיד מוצרים חדשניים תוך שימוש במדע חומרים מתקדם. הסמארטפון החדש שלה הוא דוגמה להלך המחשבה הזה. הטלפון מופעל על ידי מעבדים של קוואלקום. אפיר ידועה בסוללת הגרפן שלה Super 20 Power Bank שנטענת במלואה תוך 20 דקות תוך שימוש בטכנולוגיית הסוללה עם הטעינה המהירה הקניינית של אפיר. עכשיו הטכנולוגיה הקניינית הזאת משולבת בהצלחה בסמארטפון.
גרפן, Graphene , בדומה לגרפיט, מורכב אך ורק מפחמן. הוא חולל מהפכה בתחומים רבים של ייצור בגלל התכונות הייחודיות שלו. למרות שהוא חזק יותר מפלדה, גרפן קל משקל ואחד החומרים הכי מוליכים. זה מאפשר לגרפן לפעול כקבל על בטכנולוגיית הטעינה המהירה של אפיר. לסוללות ליתיום יון מחוזקות בגרפן יש אורך חיים גדול יותר, קיבולת גדולה יותר וזמני טעינה מהירים יותר והן שומרות על גמישות וקלות.
הסמארטפון של אפיר יהיה זמין במרץ 2021

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות