לא רק מחשבים. חברת msi חושפת בפעם הראשונה את ה-Claw, קונסולת גיימינג ניידת המותאמת לכף היד. קונסולת ה- Claw מופעלת על ידי מעבדי Intel Core™ Ultra וכוללת טכנולוגיית Intel XeSS, המשפרת משמעותית את תצוגת הפריימים FPS, ובכך מביאה חווית משחק חלקה וסוחפת אפילו בכותרי משחק בסיווג AAA (מהשורה הראשונה).

קונסולת המשחקים החדשה תומכת גם ב-MSI APP Player, ומציעה לא רק משחקים מבוססי Windows אלא גם גישה למשחקי אנדרואיד ניידים. עיצובה הארגונומי תוכנן כך שיתאים לנוחות ודיוק, ולקווי המתאר הטבעיים של הידיים, לטובת חווית משחק נוחה ולא מעייפת לידיים בכל הגדלים. לקונסולה מסך מגע Full HD בגודל 7 אינץ' עם קצב רענון של עד 120 הרץ, כך שלצד חומרה חזקה, ה- Claw מבטיחה סביבת משחק מרהיבה ומרשימה.

הקונסולה החדשה מציבה סטנדרט חדש עם קיבולת הסוללה שלה, כ-53Whr, הגדולה ביותר בשוק. הודות לנתון זה, ה-Claw מספקת חיי סוללה מרשימים של שעתיים בתנאים מאומצים ובעומס ביצועים מלא, מה שיאפשר לגיימרים ליהנות מהמשחקים ומסשנים ממושכים מבלי לדאוג לזמן הסוללה. חדשות טכנולוגיה Techz

עיצוב אופטימלי – קונסולת הגיימינג החדשה מצוידת בטכנולוגיית MSI Cooler Boost Hyperflow, כאשר העיצוב התרמי המיוחד מפנה את זרימת האוויר לקירור הרכיבים הפנימיים, מה שמבטיח ביצועי משחק אופטימליים בכף היד, בכל מצב ובכל מקום לאורך זמן.


"אנחנו מחויבים לשיפור חווית המשחק עבור המשתמשים שלנו בכל זמן, שואפים לענות על הצרכים המתקדמים שלהם, ומקדישים מאמצים לתחום הגיימינג הנייד בגודל כף היד", אמר אריק קואו, סגן נשיא בכיר ומנהל חטיבת הניידים של MSI. "פיתחנו עיצובים המותאמים באופן בלעדי לשחקנים, והצגנו לראשונה את קונסולת הגיימינג הניידת הראשונה שלנו, ה-Claw, שמגדירה מחדש את הסטנדרטים בשוק הגיימינג 'בכף היד'".

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות