המילטון, היבואנית הרשמית למוצרי שיאומי בישראל, תחל בשיווק שני דגמי קורקינט חדשים, הדגמים החדשים יחליפו את הדגם הנוכחי שהושק בישראל כבר בשנת 2018, מכר אלפי יחידות והיה חלק פופולרי בישראל. 
הקורקינט החדש ישווק בשני דגמים:
 Mi Electric Scooter 1S – הדגם המתקדם והחזק יותר.
Mi Electric Scooter Essential – דגם למשתמש המומצע. 
מכירת הקורקינטים החדשים החלה אמש בישראל ברשת Mi Store, דרך אתר האינטרנט של שיאומי בישראל ודרך המשווקים המורשים.

קרדיט שיאומי

 Mi Electric Scooter 1S – בלמי דיסק, אמצעי בטיחות, צג דיגיטלי, וסוללה חסכונית
לקורקינט החדש עיצוב נקי ואלגנטי, גוף המוצר עשוי סגסוגת אלומיניום חזקה וקלה, במשקל של 12.5 קילו בלבד.
ב- S1 שולבה טכנולוגיה מתקדמת בכדי לשפר מספר רב של אספקטים בזמן הרכיבה.
שיפור בטיחות הרוכב בעזרת מערכת בלימה כפולה, מצוידת במנגנון בלימה המבוסס על דיסק בגלגל האחורי ובמערכת E-ABS בגלגל הקדמי. בנוסף לצמיגים פניאומטיים 8.5 אינצ' בעלי עמידות גבוהה לבלאי, תקרים והחלקות. כמו כן מצויד ה-S1  במחזירי אור גדולים, מדבקות וסימוני אזהרה בולטים, כנף אחורית בעיצוב חדש, תאורת בלם אחורי הדולקת באופן קבוע בעת הדלקת התאורה הקדמית ומנורת LED קדמית בעוצמה של 2 וואט. בנוסף, בזמן החיבור לאפליקציית Mi Home מחויב הרוכב לצפות בסרטון בטיחות לשם הפעלת הקורקינט.
מערך סוללות בנפח 7650mAh , עם 40 תאי ליתיום-יון מדגם 18650 בקיבולת עוצמתית של 275Wh המאפשר מרחק רכיבה מירבי של עד 30 ק"מ – ומהירות רכיבה של 25 קמ"ש. מערכת הסוללות נתמכת בטכנולוגיה קינטית להשבת אנרגיה (KERS) בזמן בלימה לסיוע בהארכת משך השימוש בסוללה ונשלטת על ידי מעגל BMS מתקדם.
ל- S1 החדש צג דיגיטלי בכידון המציג מד מהירות, מצבי רכיבה: מצב הולכי רגל 6 קמ"ש, מצב D רגיל עד 20 קמ"ש, מצב ספורט S עד 25 קמ"ש, חיווי תאורה קדמית, חיווי Bluetooth בצימוד ליישומון, חיווי תזכורת נעילה, חיווי אזהרת התחממות יתר וחיווי רמת הטעינה בסוללה. הקישוריות אלחוטית היא מסוג: Bluetooth 4.1 BLE והאפליקציה מותאמת למערכות הפעלה Android 4.3 ו- iOS 9.0 ומעלה.
גרסת הכניסה Mi Electric Scooter Essential.
דגם זה עשוי מסגסוגת אלומיניום חזקה וקלה, במשקל של 12 קילו בלבד, גם הוא מצויד בכל שיפורי הבטיחות של הדגם הבכיר וצג דיגיטלי. ל-Essential סוללה בנפח 5100mAh , טווח נסיעה של 20 ק"מ ומהירות מרבית של 20 קמ"ש.
מקבוצת המילטון נמסר: כמו בעבר, גם היום אנחנו מחויבים לספק לצרכנים מוצרים איכותיים במחיר נוח, התפרצות נגיף הקורנה הגבירה את מצוקת התחבורה בישראל ולכלי רכב אישיים יש עכשיו משקל רב, אנחנו שמחים להתחיל בשיווקם של המוצרים החדשים ומבקשים מציבור הרוכבים לרכב בזהירות ובהתאם לתקנות התעבורה"  
מחיר וזמינות – 
צמד המוצרים יהיו זמינים לרכישה באתר שיאומי ישראל, מחסני חשמל , אייבורי, וואלה שופס, Last Price ועוד.
Mi Electric Scooter 1S יהיה זמין בישראל במחיר מומלץ של 1899 שקלים וישווק עם 12 חודשי אחריות של המילטון, וצמיג ופנימית נוספים בערכה.
Mi Electric Scooter Essential יהיה זמין בישראל במחיר מומלץ של 1499 שקלים  וישווק עם 12 חודשי אחריות של המילטון.

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות