הסטארטאפ הישראלי Evrideo, אשר פיתח פתרון טכנולוגי לגופי התקשורת, עובר שדרוג לתשתיות הענן של אורקל במטרה לשדרג את ביצועי הבינה המלאכותית ולהצליח לגייס לקוחות בינלאומיים חדשים בשוק המדיה והוידאו, שוק שמוערך היום על כ- 650 מילארד דולר וצפוי לגדול ל-900 מילארד דולר עד 2027.

Evrideo, היא חברת סטארט-אפ פורצת דרך, אשר פיתחה פלטפורמת שידור ענן עבור ערוצי טלוויזיה המאפשרת ליצור ולנהל ערוצים בקלות מרחוק באמצעות מחשבים אישיים, ופוטרת לחלוטין את הצורך בחדרי שידור ובקרה מורכבים, יקרים ומסורבלים. לקוחות החברה הם ערוצי התקשורת המובילים בעולם. תשתיות הענן של אורקל יאפשרו ללקוחות Evrideo לבצע תהליכים רבים, שעד כה בוצעו באופן ידני, בצורה אוטומטית אשר מבוססת על בינה מלאכותית מתקדמת. לדוגמה, הסרה של תוכן חדשותי קשה לצפייה כמו מעשי אלימות בזמן מלחמה, או תוכן לא הולם בשידורים.

כיום, בין לקוחותיה השונים של החברה ניתן למנות את הטלוויזיה הממלכתית בצרפת המספקת חדשות חיות שמגיעות מעשרה מקורות שונים בעולם במקביל, ושידורי ספורט מובילים כמו ה-Tour the France ואליפות העולם בכדורסל. בנוסף, החברה עתידה לשדר את ה-Pre Olympics במאי 2024, וזאת באמצעות יכולות של ניטוב שידורים חיים (יצירת תוכן) בתמיכת הענן של אורקל.

הענן של אורקל מאפשר ל- Evrideo להשתמש בכלי בינה מלאכותית מתקדמים בעזרתם תוכל לספק ללקוחות קיימים ופוטנציאליים אפשרות לבדוק ולתקן תוכן אוטמטית באמצעות AI. כיום, מסיבות מסחריות, רגולטוריות, דתיות וקהילתיות תוכן שמשודר בערוצי טלוויזיה צריך להיות מנוטר ומעודכן באופן ידני בנושאים שנוגעים לתוכן קשה לצפייה או לא הולם, כמו תוכן חדשותי קשה לצפייה דוגמת מעשי אלימות בזמן מלחמה, או תוכן לא הולם וכדומה. עד כה, בגלל הצורך לבדוק את התוכן באמצעות אנשים, בערוצי התקשורת השונים התקיימה השהייה בין התוכן המצולם לתוכן המשודר בת עד דקות עד שעה כאשר אנשים צופים בתוכן ועורכים אותו בזמן אמת.

כעת, עם המעבר לענן ושירותי האוטומטיזציה, לקוחות Evrideo יוכלו לצמצם את ההשהייה, עד ביטולה המוחלט.
הפתרון וסל השירותים שמציעה החברה דרשו מאורקל להקצות עבורה ענן מהיר המאופיין בביצועים גבוהים, בזמן תגובה מהיר (low latency) וכוחות עיבוד (GPU וCPU) גבוהים במיוחד. כמו כן, הוקצו לחברה נפחי אחסון גבוהים בענן המאפשרים אחסנה ושמירה של עד 6 פטהבייט בחודש (כ-6,291,456 ג'יגה בייט). – חדשות טכנולוגיה Techz.co.il

דנה אודי, מנהלת לקוחות ענן, אורקל ישראל: "אנחנו מברכים על העסקה עם חברה משמעותית כמו Evrideo, שהפיתוח שלה עתיד להשפיע על ערוצי התקשורת המרכזיים בעולם. הפתרון הייחודי מבוסס הענן שהם פיתחו, בשילוב עם ביצועי הענן המהירים ביותר בתעשייה שאנחנו מציעים באורקל, יהוו בסיס איתן עליו Evrideo תוכל להגדיל את היקף פעילותה ברחבי העולם. הענן של אורקל בישראל נמצא בנסיקה, וכל יום יותר ויותר חברות, ארגונים וסטרטאפים בישראל מגלים את יתרונות השימוש בשירותי הענן שלנו."

אבי זנו, מנכ"ל חברת Evrideo: " העסקה עם אורקל היא אבן דרך חשובה באסטרטגיית הגדילה של החברה, הפועלת בשוק עם פוטנציאל צמיחה משמעותי ברמה הבינלאומית. בעזרת תשתיות הענן של אורקל והשימוש בבינה מלאכותית מתקדמת, לקוחות החברה יוכלו להנות מיכולות שטרם נראו בשוק, כגון ייצור אוטומטי של ערוצים, שידורים חיים מהענן, יכולות גיבוי ושרידות גבוהות, וערוצי Pop-Up. באופן זה, ערוצי התקשורת יוכלו להגדיל את הכנסותיהם ולהגביר את כמות ואיכות יצירת התוכן שלהם, מבלי שיידרשו להתקין תשתיות מסורבלות ויקרות."

אולי יעניין אותך גם :

אורקל מודיעה על מתן משכורת נוספת לעובדיה בישראל – חדשות טכנולוגיה TechZ
אורקל מתגייסת לסייע: תתרום מליון דולר למגן דוד אדום – חדשות טכנולוגיה TechZ
סקר AI: המנהלים מתלהבים מבינה מלאכותית – העובדים פחות – חדשות טכנולוגיה TechZ
"עלייה בביקוש למומחי בינה מלאכותית": דו"ח הטרנדים של Fiverr – חדשות טכנולוגיה TechZ
שבוע החלל הישראלי 2024: "יחד למען טכנולוגיות העתיד" – חדשות טכנולוגיה TechZ

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות