הסטארטאפ נקסט אינשורנס שמוביל את שוק הביטוח הדיגיטלי לעסקים קטנים ובינוניים בארה"ב, מתרחב ומגייס 50 אנשי פיתוח בישראל שיצטרפו לאלף עובדי החברה בארץ ובארה"ב. נקסט מגייסת למגוון רחב של תפקידים כולל אנשי ונשות בק אנד ופרונט אנד, הנדסת מידע, אבטחת מידע, ניהול מוצר ועוד.

נקסט אינשורנס הוקמה בשנת 2016 על ידי המנכ"ל גיא גולדשטיין, סמנכ"ל הטכנולוגיות אלון חורי וסמנכ"ל המחקר והפיתוח ניסים טפירו וגייסה מאז הקמתה 881 מיליון דולר לפי שווי שהגיע למעל ל-4 מיליארד דולר בגיוס האחרון. מטה החברה הוא בפאלו אלטו בקליפורניה. מרכז הפיתוח הישראלי של החברה ממוקם בכפר סבא ומועסקים בו 250 עובדים. נקסט שילשה את היקף פעילותה בשנה האחרונה והגיעה למכירות שנתי של 650 מיליון דולר. חלק מהצמיחה נובעת מהסכם שיתוף פעולה עם אמזון ורכישת חברות ביטוח.

NEXT Insurance מבטחת כיום 350 אלף עסקים קטנים ברחבי ארה"ב שפועלים ב-1100 תחומים שונים. כל אחד מהם מקבל מספר כיסויי ביטוח בהתאם לאופי פעילותו וזאת באמצעות טכנולוגיות מתקדמות של בינה מלאכותית ולמידת מכונה להתאמה אישית של תוכניות הביטוח לצרכי הלקוחות. החברה השיקה בתחילת השנה אפליקציה חדשה לנייד שמאפשרת ללקוחות לנהל את הכיסוי הביטוחי והתשלומים שלהם, לגשת בקלות למסמכי הביטוח, לשתף אותם ולהגיש במקרה הצורך תביעות.

ניסים טפירו, מייסד וסמנכ״ל הפיתוח: "נקסט מגדירה מחדש את עולם הביטוח לעסקים קטנים ויוצרת מהפכה אמיתית בתעשיית הביטוח המיושנת, תוך שימוש בבינה מלאכותית, ולכן היא אבן שואבת למפתחים, אנשי דאטה ואנשי AI הנחשבים למובילים בתחומם בעולם הפיתוח. בעקבות הגידול החד במכירות הוכפל בשנה האחרונה מספר העובדים ואנחנו ממשיכים כעת בגיוס ביתר שאת. החברה משקיעה מאמצים, זמן, אנרגיה ומשאבים רבים כדי לספק לעובדים חווית עובד מצוינת, בהתאם לארבעת ערכי החברה: שירות יוצא דופן, ללקוחות ולעובדים גם יחד, עבודת צוות, הפיכת תהליכים מסובכים לפשוטים והשגת יעדים באופן שהוא בלתי ניתן לעצירה. בימים אלו של פוסט-קורונה החברה עובדת במתכונת היברידית ומאפשרת גמישות רבה לעובדים, תוך דגש על איזון בית עבודה ותשומת לב לחיים הפרטיים של כל עובד".

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לערוץ חדשות טכנולוגיה בטלגרם

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מערכת

תפריט נגישות