במטרה לחזק ופתח את תעשיית החלל בארץ, יוקם לראשונה פורום החלל הישראלי בשיתוף פעולה של סוכנות החלל ברשות החדשנות, התעשיינים, מכון הייצוא, התעשייה האווירית, וחממת Earth And Beyond.

פורום החלל הישראלי, יוקם על מנת לספק פלטפורמה לחברות, סטארטאפים, ויזמים להתממשק עם משקיעים, גופים ממשלתיים, אקדמיות, ונציגים מתעשיית החלל המקומית והעולמית. הפורום יציע הזדמנויות על מנת לקדם ולקשר עסקים בתחום, והשקתו תתרחש ב-2 באפריל.

ההכרזה על הקמת פורום החלל הישראלי התקיימה היום לראשונה במסגרת כנס החלל הבינלאומי על שם אילן רמון ה-19. חדשות טכנולוגיה Techz.co.il

לאור ימים מורכבים אלו, ובמטרה לחזק את תעשיית החלל, הנוכחות של כלל הגופים השותפים אשר יובילו את פורום החלל הישראלי, צפויים לייצר הזדמנויות מיוחדות לכלל העוסקים בתעשיית החלל הישראלית ולהצעיד את תעשיית החלל קדימה.

מנהל סוכנות החלל הישראלית, אורי אורון: “היום יותר מתמיד, ברורה חשיבותו של תחום החלל ויכולתו להיות מנוע צמיחה כלכלי, חברתי. הקמת הפורום מביאה לידי ביטוי את השותפות הנדרשת בין הגופים השונים בישראל על מנת לקדם את תעשיית החלל ולהצעידה קדימה.

האסטרונאוט איתן סטיבה ציין כי : "משימת רקיע, שהייתה פלטפורמה חדשנית ליזמים, מדענים וחברות ישראליות מקימה היום את פורום החלל הישראלי. יוזמה חדשנית ופורצת דרך שנועדה להוות גשר עבור תעשיית החלל הישראלית, לקדם שיתופי פעולה בינלאומיים ולחזקה גם בימים מורכבים אלה״.

אולי יעניין אותך גם :

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות