חברת אפל (Apple) הודיעה על אירוע הכרזה מיוחד בשם Wonderlust שיתקיים ב-12 בספטמבר. האירוע צפוי להתקיים בקמפוס החברה בקופרטינו, קליפורניה ויועבר בשידור חי באתר האינטרנט של חברת אפל.

על פי ההערכות והדיווחים ברשת, במרכז האירוע צפויה הכרזה על סדרת אייפון 15 וככל הנראה גם על מכשירים חדשים מתוצרת אפל. למרות זאת, במודעה שפורסמה על ידי החברה לא צוין מידע נוסף, מלבד התאריך והאפשרות לצפייה. נכון לעכשיו, אין מידע רשמי אודות המכשירים החדשים הצפוים להיות מוכרזים באירוע.

חברת אפל (Apple) הינה חברה טכנולוגית בינלאומית המשמשת כמודל חברת טכנולוגיה החדשנית ביותר. החברה מפתחת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים טכנולוגיים כמו מחשבים אישיים (Mac), טלפונים ניידים (iPhone), טבלטים (iPad), שעונים חכמים (Apple Watch), אוזניות אלחוטיות (AirPods) ועוד.

לעוד עדכונים עקבו אחר אתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il.

בנוסף למוצרי החומרה, אפל פיתחה מערכת הפעלה בשם iOS, שמופעלת על טלפונים החכמים והטאבלטים שלה. החברה מספקת מגוון שירותים טכנולוגיים נוספים כמו App Store, iCloud ו-Apple Music.

לעוד מידע על אייפון, סקירות טכנולוגיות ועוד, עקבו אחר אתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

אולי יעניין אותך גם לקרוא
מאחרים לפגישה? בינה מלאכותית תשתתף במקומכם – חדשות טכנולוגיה TechZ
בלי לצאת מהרכב: הכירו את התדלוק הרובוטי – חדשות טכנולוגיה TechZ
מאמן אישי: GARMIN משיקה שעונים חדשים בסדרת Venu 3 – חדשות טכנולוגיה TechZ

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

8 thoughts on “השקת אייפון 15? אפל תקיים אירוע מיוחד ב12 לספטמבר”
  1. […] השקת אייפון 15? אפל תקיים אירוע מיוחד בספטמבר – חדשות … […]

  2. […] כך תבחרו מחשב נייד ללימודים – חדשות טכנולוגיה TechZ השקת אייפון 15? אפל תקיים אירוע מיוחד בספטמבר – חדשות טכ…האו"ם בקריאה להסדרת בינה מלאכותית בתחום החינוך – […]

Comments are closed.

תפריט נגישות