חברת ההייטק הישראלית Fiverr, מכריזה על ההשקה הגדולה הראשונה שלה לשנת 2024, החברה חושפת היום שורה של מוצרים ופיצ'רים חדשים, ביניהם קטגוריה חדשה של שירותי ייעוץ ושורת מוצרים חדשה ייעודית לסוכנויות.

Fiverr מעדכנת גם את שיטת הדירוג והביקורות של הפרילנסרים ומשדרגת את האתר המרכזי עם יכולות בינה מלאכותית. זאת במטרה לעזור לקהילה שלה לצמוח ולספק לעסקים בכל רחבי העולם פתרונות לכל צורך ושירות דיגיטלי

להלן החידושים של חברת Fiverr :

השקת Fiverr Agencies

סוכנויות מהוות גורם חשוב בכלכלת הפרילנסרים, לכן הן תמיד היו חלק מהאקוסיסטם של Fiverr. המוצר החדש Fiverr Agencies, שיהיה זמין עבורן ב-Fiverr וב-Fiverr Pro יאפשר לצוותים וסוכנויות לבנות בסיס לקוחות נאמנים בפייבר ויאפשר ללקוחות חדשים להיחשף אליהם. הפרופילים החדשים והמורחבים המוצעים  לסוכנויות יציגו את מגוון השירותים שלהן, את הפורטפוליו ואת הצוותים, כך שלקוחות פוטנציאליים יבינו טוב יותר מי הן, וכיצד לשתף איתן פעולה כדי לקדם את העסק שלהם. חדשות טכנולוגיה Techz.co.il

שיפור האיכות והשקיפות בזירת המסחר הגלובלית של Fiverr

פרילנסרים ועסקים יקבלו כעת כלים חדשים המותאמים לצרכיהם ויאפשרו להם גישה לתובנות עסקיות מועילות.

קטגוריית שירותי ייעוץ חדשה – מומחים מתחום המשפט, הפיננסים, הבינה המלאכותית והעסקים מצטרפים לזירת המסחר של Fiverr כדי לספק ייעוץ, הדרכה ותמיכה בעסקים בנושאים שונים ביניהם: אי-קומרס, תוכנה, דאטה, שיווק דיגיטלי, פיתוח אתרים ועוד.

  • מערכת דירוג וביקורות משופרת – פיצ'ר שקהילת Fiverr ייחלה לו: מערכת חכמה לביקורות ולדירוג פרילנסרים,  שתספק להם ולעסקים ששוכרים את שירותיהם שקיפות מלאה תוך הצגת נתונים שיסייעו להם להגיע לתובנות עסקיות, לנתח את פעילותם ולמקסם את הפוטנציאל שלהם.
  • עמוד הבית – הגרסה החדשה והחכמה דף הבית של פייבר נותנת גישה מהירה להמלצות מותאמות אישית באמצעות Fiverr Neo, כלי שמבוסס על בינה מלאכותית והמלצות פרסונליות.

שורה של מוצרים חדשים יאפשרו לתמוך בשיתופי פעולה ובשיפור הפרודוקטיביות של לקוחות Fiverr Pro, זירת המסחר בה עסקים בינוניים עד גדולים מוצאים טאלנטים מובחרים:

  •  Fiverr Pro Freelancer Briefing מוצר המאפשר לעסקים לנסח בריף לפרילנסרים בסיוע בינה מלאכותית ובכך לאפשר להם תהליכי עבודה מהירים ויעילים יותר.
  • Fiverr Pro Freelance Network ממשק חדש המרכז עבור עסקים את כל הפרילנסרים והסוכניות עמם עובד העסק במקום אחד. מוצר זה מאפשר לאנשי הצוות גישה פשוטה ומהירה לפרילנסרים המועדפים עליהם בכל עת.
  • Fiverr Pro Rich Freelancer Profiles פרילנסרים ב-Fiverr Pro יכולים כעת להעלות המלצות מלקוחות שעבדו עמם גם מחוץ ל-Fiverr, ובכך להעשיר את הפרופיל שלהם ולהציג בפלטפורמה את מלוא הניסיון והיכולות שלהם.
  • Fiverr Pro Community קהילה חדשה לפרילנסרים ב-Fiverr Pro שמוקדשת לשיתוף הזדמנויות, ידע ולמידה שמטרתה לשדרג את היכולות העסקיות של חבריה.

מיכה קאופמן, מייסד ומנכ"ל Fiverr: "השקת החורף הנוכחית מבוססת על תובנות שנאספו מהקהילה הגלובלית שלנו, שרואה ב-Fiverr שותפה אמינה לדרך. בין היתר, המוצרים החדשים יאפשרו לפרילנסרים בפלטפורמה גישה לדאטה ולכלים מתקדמים המשקפים בצורה מעמיקה את צרכי הלקוחות, החוויה ורמת שביעות הרצון שלהם. שקיפות זו תעצים את היכולות שלהם ותסייע להם להתפתח, להגיע לתובנות עסקיות ולשפר את ביצועיהם בפלטפורמה.

כמו כן אנחנו נרגשים לשחרר מוצר חדש שתומך בסוכנויות (Agencies) שמציעות שירותים בפייבר. השקה זאת תאפשר לעסקים להיחשף ולעבוד עם מגוון סוכנויות בעלות צוותים רחבים ותחומי מומחיות שונים. בנוסף, אנחנו משיקים קטגוריה חדשה של שירותי ייעוץ שתספק ללקוחותינו גישה למומחים ויועצים בתחומים מגוונים כגון ייעוץ עסקי, משפטי ושיווקי.

כפלטפורמה שרואה את עצמה כשותפה לדרך של עסקים ופרילנסרים בכל העולם, אנחנו נמשיך לייצר מוצרים וחוויות שיסייעו לקהילה שלנו לצד פתרונות חדשים שיעזרו להם להשיג את מטרותיהם״.

אולי יעניין אותך גם לקרוא :

תגיות : FIVERR, חדשות טכנולוגיה , פרילנסרים

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות