כיום, בעקבות עומס המידע הדיגיטלי, אנשים זקוקים לפתרונות חזקים שיעזרו להם לגשת לכלל התכנים ולגבותם ביעילות. בהתאם לכך, ווסטרן דיגיטל מרחיבה את היצע כונני ה-HDD הניידים בסדרות המוצרים WD®, WD_BLACK™ וב- SanDisk® Professional,כך שיכללו את קיבולת האחסון הגבוהה בעולם בכונן קשיח נייד בגודל 2.5 אינץ'. שורת הכוננים הקשיחים; WD My Passport portable HDD, WD_BLACK P10 Game Drive וSanDisk Professional G-DRIVE® ArmorATD™ זמינים כעת בגודל של 6TB.

גיבוי התכנים בבטחה
מותג WD מרחיב את יכולות האחסון הניידות שלו עם סדרת כונני My Passport בקיבולות אדירות של עד 6TB. קיבולת המאפשרת למשתמשים לאחסן תכנים דיגיטליים ולגבות את התכנים החשובים בקלות. כונן My Passport Ultra™ הוא כונן אחסון נייד אמין, בעל מעטפת מתכתית מודרנית וחיבור USB-C מהיר. הוא מוכן לשימוש מיידי ישר מהקופסא ומציע גוף דק ונוחות נשיאה. מנגנון ההגנה בסיסמה עם הצפנת חומרה AES 256 סיביות מעניק שקט נפשי עם אבטחת תוכן מקסימלית. כוננים מסדרת My Passport מגיעים במגוון צבעים וסגנונות לכל טעם.

שיפור היתרון התחרותי בגיימינג עם WD_BLACK
WD_BLACK WD_BLACK P10 Game Drive מאפשר לגיימרים להעניק שדרוג משמעותי לקונסולה או למחשב האישי שלהם. הוא מספק כלים לשיפור ביצועים, המסוגלים לעמוד בקצב של משחקי ה-AAA המורכבים של ימינו. עם קיבולת אחסון זמינה כעת של 6TB, ניתן לאחסן עד 150 משחקים. הכונן תוכנן במיוחד עבור גיימרים המעוניינים להרחיב את שטח האחסון במכשיריהם ולהנות ממשחקים ללא פשרות – ללא צורך למחוק משחקים אהובים או להחמיץ עדכונים חשובים, על מנת לפנות מקום לכותרים החדשים.

שוט הצילום המושלם עם SanDisk Professional
כונן ה-G-DRIVE ArmorATD של מותג SanDisk Professional מעניק למשתמשים פתרון גיבוי עמיד לכל מסע. בזכות עמידותו בפני זעזועים, גשם (תקן IP54) , אבק ונפילות, הכונן שומר על תכנים יקרי ערך בבטחה – החל מצילומי שטח ועד לסטודיו המקצועי. עם קיבולת אחסון של 6TB, ה-SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD מספק דרך נוחה ואמינה לגבות תמונות, סרטונים וקבצים.

Nitin Kachhwaha, מנהל תחום המוצרים בוסטרן דיגיטל מוסיף, "הרחבת היצע המוצרים שלנו עם כונן הדיסק הנייד הראשון בעולם בגודל 2.5 אינץ' וקיבולת של 6TB היא הישג טכנולוגי מדהים, וזה מאפשר לנו להמשיך ולדחוף את הגבולות הטכנולוגיים. הצעת מוצרים בגודל 6TB במוצר כה קטן ובמחיר נגיש, נותנת לכולם – מסטודנטים, גיימרים, צלמי וידאו מקצועיים ועוד – גמישות רבה יותר ליצור ולגבות יותר מהתוכן החיוני שלהם בכונן נייד אחד."

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות