מערך המחשוב והדאטה של הרשת החדשה שנפתחה בישראל תנוהל בענן הציבורי של אורקל

אורקל ואובר (Uber) הודיעו על שותפות אסטרטגית בענן למשך שבע שנים במטרה להאיץ את החדשנות של אובר, ולסייע לה לפתח מוצרים חדשים לשוק. 

"אובר עושה מהפכה בדרך שבה אנשים, מוצרים ושירותים נעים בין יבשות ודרך ערים", אומרת מנכ"לית אובר דארא ח'וסרו-שאהי. "כדי לעמוד בהבטחה זו למען הלקוחות תוך כדי בניית ערך לבעלי מניות, נזקקנו לספק ענן שיסייע לנו למטב את החדשנות תוך הפחתת עלויות התשתית הכוללות שלנו. אורקל מספקת שילוב אידיאלי של מחיר, ביצועים, גמישות ואבטחה, כדי לעזור לנו לספק שירות לקוחות מדהים, לבנות מוצרים חדשים ולהגדיל את הרווחיות".

שותפות אסטרטגית חדשה זו עם אובר בנוסף לדוחות ניתוחים אחרונים, משמשים כאימות עוצמתי של האסטרטגיה והחזון של הענן של אורקל. לקוחות רוצים גמישות וגם תשתית בעלת ביצועי המחיר הטובים מסוגם באופן גלובלי. אובר יכולה כעת לנצל את היכולות הללו שרק הענן של אורקל יכול לספק לה. 

"אובר מתרחבת לתוך פלטפורמה 'הגע לכל מקום, קבל כל דבר', והחברה נזקקה לשותף ענן ששותף להתמקדות בלתי פוסקת בחדשנות", אומרת מנכ"לית אורקל העולמית צפרא כץ. "הזכייה התחרותית מהווה אבן דרך לענן של אורקל והיא ביטוי למומנטום וההאצה שאנו חווים בשוק. ארגונים, ממשלות וסטארטאפים ברחבי העולם מכירים בשונות של הענן של אורקל וחווים את הביצועים, האבטחה והיתרונות הכלכליים שלנו לעומת ספקי ענן אחרים".

יחד עם הסכם הענן, השותפות האסטרטגית עם אובר כוללת תחומים אחרים של שיתוף פעולה בין שתי החברות. אורקל תהפוך ללקוח עסקי גלובלי של אובר ותשתמש בשירותי ההסעות של החברה כשירות מועדף לעובדיה בנסיעות עסקיות מסביב לעולם. אורקל ואובר גם ימשיכו לפתח חדשנות יחד בפתרונות חדשניים בעולמות הקמעונאות והאספקה בענן, כולל עולמות חוויות לקוח ובלוגיסטיקה של הקילומטר האחרון.

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות