חברת מיטב, חברת השקעות בישראל, החליטה על בחינה מעמיקה של טכנולוגיות רבות ומגוונות בשוק, במטרה למצוא פתרונות עדכניים אשר יחליפו את מערך האחסון הקיים ויסייעו לחברה לעמוד ביעדיה העסקיים. הפרמטרים המרכזיים בחיפוש היו אחר פתרונות אשר ישפרו מהותית את ביצועי המערכות, יאפשרו התעצמות למהלך חמש השנים הבאות, יתמכו בתהליכים עסקיים ויספקו שדרוג משמעותי בהמשכיות העסקית של החברה. המיקוד של אגף מערכות המידע היה לקצר את ה- Time to market, תוך צמצום משמעותי של העלויות. הפרויקט התבצע תוך שלושה חודשים בלבד.

מיטב שדרגה את תשתיות האחסון לרבות מתגי ה- SAN תוך הרחבת תשתיות הווירטואליזציה בהיקפים של מספר פטה-בייטים, התקנת עשרות שרתים פיזיים ומעל אלף שרתים וירטואליים וכן להתקין מערכות ניטור וניהול מרכזית. ההחלטה היתה לבצע כל זאת ללא השבתת המערכות או פגיעה בביצועי המערכות, בשני אתרים במקביל ותוך סנכרון בין מספר רב של צוותים.

הפתרון הנבחר של חברת נטאפ כלל מערכות High End מדגם A900 אשר מספקות שירותי SAN/NAS/Object Storage, אינטגרציה מלאה ושכפול כלל המידע באופן סינכרוני בין 2 הדאטה סנטרים של מיטב, כולל הצפנה מלאה, שילוב המערכות עם תשתיות הגיבוי הקיימות, אינטגרציה עם תשתיות ה- DevOps והפעלת יכולות גיבוי מתקדמות.

אלירן שמש, מנהל התשתיות של מיטב: "מיטב פועלת בשוק דינמי מאד שנתון לרגולציות קפדניות החלות על מוסדות פיננסים גדולים. מיטב היא ארגון אנטרפרייז, המחויב לתת מענה מהיר ולשלב יכולות שדרוג לטכנולוגיות עדכניות וחדשניות המגיעות ממקורות שונים. נבחנו מספר פתרונות מובילים בשוק והפתרונות של נטאפ סיפקו לנו מעטפת בסטנדרט גבוה ושונה ממה שהיה לנו עד עכשיו הכולל מהירות וגמישות בשדרוג ובאינטגרציה. בנוסף, קיבלנו מנטאפ מענה שירותי מלא כולל קורסים והדרכות לכל אורך השנה. הודות למקצועיות של אנשי נטאפ והאינטגרטור ווי אנקור זמני ההתאוששות התקצרו משמעותית וכך גם צריכת החשמל צומצמה בעשרות אחוזים".

שלומי פרייס, מנכ"ל נטאפ ישראל: "פתרונות נטאפ סיפקו למיטב מענה אופטימלי שענה על האתגרים הטכנולוגיים, כולל מענה על דרישות רגולטוריות המשתנות באופן תדיר. פתרונות אלו סיפקו לנו מענה משתלם בעולם היברידי של On Prem וענן להתמודדות עם ניהול נתונים של ארגון גדול, מרכזי וחשוב המנהל מידע רגיש בהיקף רחב".

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות