חברת הסייבר אורקה סקיוריטי (Orca Security) מודיעה על המינוי של עודד אדרי למנהל כספים ראשי של החברה (CFO), אריה טטר מונה למנהל מוצר ראשי (CPO) ואילו עומרי גבעוני ופיטר ספלוורד מונו לסמנכ"לי פיתוח בחברה.

עודד אדרי הוא בעל ניסיון רב בניהול כספים בחברות פרטיות וציבוריות. הוא שימש כ Chief Accounting Officer בחברת Jellysmack וכן בחברת Payoneer במהלך הנפקתה ולפני כן ניהל את תחום הכספים בחברת Makerbot. הוא בעל תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב ושימש מרצה בתוכנית.

אריה טטר, ששימש סמנכ"ל מו"פ באורקה סקיוריטי לאורך 3.5 השנים האחרונות, מהעובדים הראשונים בחברה, קודם לתפקיד מנהל מוצר ראשי (CPO) . לפני הצטרפותו לאורקה הוא עבד והוביל מערכי הפיתוח של אינטל, סיסקו, סימנטק, צ'ק פוינט וכן במספר סטארטאפים. בתפקידו החדש הוא יהיה אחראי על הגדרה וביצוע של מפת דרכים ברורה של המוצר בהתאם ליעדים האסטרטגיים.

עמרי גבעוני ישמש כסמנכ"ל פיתוח של החברה ויוביל את פיתוח הפלטפורמה ואילו פיטר ספלוורד ישמש סמנכ"ל פיתוח עם התמקדות ספציפית בפיתוח מוצרי הסקיוריטי של החברה.

גל תנחלסון, סמנכ"לית משאבי אנוש בכירה באורקה סקיוריטי: "אנחנו גאים בקידומים הפנימיים הרבים שנעשו בחברה, כמו גם בגיוס של טאלנטים מבחוץ. קידום אנשים מוכשרים מתוך החברה מאפשר לנו לפתח ולקדם אותם ואותנו מקצועית, ולשמר ידע קיים. הבאת טאלנטים מבחוץ מאפשרת לנו להכניס דעות ודרכי פעולה חדשות. השילוב בין השניים זה המתכון המנצח". חדשות טכנולוגיה Techz.co.il

Orca Security הוקמה בשנת 2019 ופיתחה את טכנולוגיית ה- SideScanning, לאבטחת נכסי הארגון בענן. המערכת של אורקה, המוגנת בפטנט, פרוסה במאות ארגונים ברחבי העולם. המערכת מותקנת בזמן קצר ביותר שהיא אוספת נתונים ומזהה באגים, תוכנות זדוניות, הגדרות שגויות, סיסמאות חלשות, דליפות וסיכונים. זאת בשונה מפתרונות שמצריכים התקנות שנמשכות חודשים ארוכים ואף שנים, היוצרות עומסים על משתמשי המערכת ופוגעות בביצועים. הפלטפורמה של אורקה משתמשת במידע מתוך הארגונים כדי לתעדף התראות קריטיות בודדות מבין אלפי, ולפעמים עשרות אלפי התראות קיימות. אורקה שילבה בחודשים האחרונים טכנולוגיה מבוססת Chat GPT בפעילותה, שיוצרת בנוסף להתראות מפני סיכונים פוטנציאליים לצוותי האבטחה גם הצעות לפתרונות מיידיים, המונעים ע״י בינה מלאכותית, ומותאמים לשיטות המועדפות על המשתמשים לטיפול באיומים, בין אם באמצעות חיבור מרחוק, קונסולת הענן או פלטפורמות אחרות. חידוש זה מייעל את התהליך והופך את התגובות לאיומים למהירות ומדויקות יותר.

אורקה גייסה מאז הקמתה 640 מיליון דולר ומעסיקה 460 עובדים במשרדים בתל אביב, לונדון, פורטלנד, בנגקוק ומקומות נוספים בעולם וממשיכה בתהליך ההתרחבות וקליטת עובדים. בשנה האחרונה הגיעה החברה לשורה של הישגים, בהם בחירתה לשותף אבטחה עולמי של AWS ומקום עבודה מוביל בתחום הסטארטאפים על ידי פורבס האמריקאי. בנוסף הכירה גרטנר באורקה סקיוריטי כיצרנית ייצוגית בתחום ה-CNAPP – פלטפורמות להגנה על יישומי ענן ואילו פרוסט אנד סאליבן העניקו לחברה תואר של מנהיגות בתחום מתן הערך ללקוחות בתחום פעילות החברה.

לעוד חדשות טכנולוגיה, גיוסי סטארטאפים ועדכונים על בינה מלאכותית – מוזמנים לעקוב אחרינו באתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

אולי יעניין אותך גם לקרוא


"אמון בהייטק הישראלי": קרן חדשה להשקעות בחברות סייבר – חדשות טכנולוגיה TechZ
בעקבות הודעת מערך הסייבר: כך תשתיקו שיחות וואטסאפ מגורמים זרים – חדשות טכנולוגיה TechZ
כך לא יצרפו אתכם לקבוצות וואטסאפ ללא רשות – מדריך – חדשות טכנולוגיה TechZ
נלחמים בפייק-ניוז: טיקטוק הסירה מעל 750 אלף סרטונים – חדשות טכנולוגיה TechZ

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות