בעיצומם של ימים מורכבים אלו, חברת הגנת הסייבר OASIS בשיתוף עמותת מגשימים, תוכנית הסייבר הלאומית וחברות סייבר נוספות יעבירו שיעורים מקוונים בתחום הסייבר לתלמידי תיכון מהדרום – בחינם.

היוזמה, אשר פועלת גם בשוטף וכעת במתכונת מוגברת, נועדה להקנות לתלמידי הדרום כלים וידע טכנולוגי, לחשוף אותם לתחום הסייבר – ולהעלות את הסיכויים כי יעסקו בתחום בהמשך חייהם. בימים אלו בהם יושבים התלמידים בביתם ללא עיסוק היוזמה נועדה למלא את זמנם בתוכן מעשיר, בתקווה להסיח את דעתם מהנעשה במדינה גם אם למספר שעות בודדות. השיעורים יועברו כמפגשי למידה אינטרקטיביים בזום ובמהלכם יועברו תכנים דוגמת יסודות ומבוא לעולם הסייבר, סייבר התקפי מול הגנתי, למידה על שפות תכנות ועוד. חדשות טכנולוגיה techz.co.il

חברת OASIS מבצעת כעת פניות יזומות לתיכונים בדרום הארץ ומזמינה אותם להשתתף בפרויקט.

Photo by Julia M Cameron on Pexels.com

דני בריקמן, מנכ"ל חברת Oasis: "מדינת ישראל כולה חווה כעת ימים קשים מנשוא, כשתלמידי הדרום יושבים ללא מעש בבתיהם או במקומות שונים אליהם פונו ברחבי הארץ. על מנת לנסות ולהקל עליהם ולו במקצת אנו לוקחים חלק ביוזמה חשובה זו. כלל עובדי חברת אואזיס נרתמו לפרויקט, ויחד אנו נתרום מהידע הרב שרכשנו בתחום הסייבר לאורך השנים ונעביר אותו הלאה."

לעוד חדשות טכנולוגיה, עדכונים על בינה מלאכותית, סייבר ועוד. עקבו אחרינו באתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

אולי יעניין אותך גם לקרוא :

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות