חברת טופ סולושנס מקבוצת טופ (Top Group) הטמיעה בחברת שלמה ביטוח את הפתרון ActionBase לניהול משימות, המספק מעקב ובקרת פרוייקטים ומשימות של המנהלים והעובדים בארגון.

שלמה ביטוח הוקמה ונוסדה בשנת 2008 על ידי מר שלמה שמלצר ז"ל. החברה הינה חברת בוטיק ייחודית הפועלת בעולם הביטוח הכללי (אלמנטרי) תוך מתן פתרונות מהירים על ידי תשתית טכנולוגית מתקדמת, יחס אישי ללקוחותיה ולסוכנים.

ActionBase היא מערכת לניהול, מעקב ובקרה לכלל עולמות ה- Action Items, החל מניהול משימות והחלטות ועד פתרונות GRC (ממשל, ניהול סיכונים וציות) מורכבים, המספקת כלי שליטה ובקרה פורמאלים, נוחים וידידותיים למשתמש.

אבי בר זכאי, סמנכ"ל אגף טכנולוגיות ומידע בשלמה ביטוח: "האתגר שניצב בפנינו היה מעקב, בקרה וניהול כל המשימות בפעילויות ובפרוייקטים השונים שמתבצעים בחברה ומניעת מצב שבו משימות 'נתקעות' או 'נופלות ביו הכסאות'. הפתרון של ActionBase מאפשר לנו להקצות את המשימות לאנשים הנכונים ומציג לנו תמונת מצב עדכנית בכל שלב ובזמן אמת. הממשק המובנה הדו-כיווני, עם היכולת לטעות ולסנכרן משימות ומידע עם Word ,Excell ו-Outlook , מאפשר מחד לעובדים להמשיך לעבוד בסביבה הטבעית שלהם ומאידך מאפשר לדרג הניהולי בקרה, שליטה ושקיפות מלאים על תהליכי העבודה, קבלת סטטוס משימות באמצעות דשבורדים גרפיים וקבלת החלטות. ממשק המשתמש החדשני של ActionBase מאפשר לנו לתכנן ולנהל את המשימות מקצה לקצה, כולל האפשרות להעביר משימות בין העובדים, לנהל משימות מחזוריות, להקצות משימות משנה וכן לייצר ולעדכן משימות באופן אוטומטי מסיכומי ישיבות ופרוטוקולים".

עופר פלאוט, מנהל מגזר פיננסי, טופ סולושנס: "הפתרון שנבחר עבור הלקוח עונה על צרכיו ומספק לו זרימה שוטפת של תהליכי העבודה ושליטה על ביצוע המשימות, באופן קל ויעיל. ActionBase הינו פתרון ארגוני וובי אינטואיטיבי, עם התאמה למובייל, פשוט, קל ומהיר ליישום. מעבר לכך, מדובר בפתרון היברידי מבחינה טכנולוגית : On-premise / SaaS. שלמה ביטוח מתאימים, משנים ומרחיבים את הפתרון בעצמם, בהתאם לצרכים המשתנים, בזכות הגמישות הפרמטרית המובנית בו, ללא צורך בפיתוח.

בתחילת שנת 2022, תושק אפליקציה חדשנית, Mobile web app, עבור למעלה מחצי מיליון משתמשיActionBase בישראל, בה ניתן יהיה לבצע את כל פעולות התכנון והמעקב אחר ביצוע המשימות".

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות