חברת Akamai Technologies הנסחרת בבורסת הנאסד"ק, מרחיבה את פעילותה בישראל על רקע רכישת סטארטאפ הסייבר הישראלי Neosec והטמעת יכולות ההגנה שפיתחה בפלטפורמה של החברה.

אקמאי, שמעסיקה 450 עובדים במרכז הפיתוח הישראלי במגדלי ToHa, מגייסת עשרות עובדות ועובדים בדגש על תפקידי פיתוח, ניהול תוכניות ומוצר, כולל מהנדס ביג דאטה בכיר, ארכיטקט ענן בכיר, מפתחי ג'אווה, דבאופס ופולסטאק בכירים, מנהל פיתוח סייבר, מנהל מוצר בכיר, אנליסט אבטחה ועוד.

חברת אקאמי נוסדה ב-1998, היא מהמובילות בעולם בתחום הפצת תכנים ברשת (CDN – העברת תוכן מנקודה לנקודה) ופועלת בכמאה מדינות באמצעות מערך של מאות אלפי חוות שרתים מבוזרות. תשתיות החברה משרתות כיום את חברות הטכנולוגיה הגדולות בהן מיקרוסופט, אפל, גוגל, פייסבוק, טיקטוק ודיסני, וכן ניקיי ואדידס וחברות תקשורת וטכנולוגיה רבות.


לעוד עדכונים וחדשות טכנולוגיה – TechZ.co.il

אקמאי היום מבוססת על שלושה תחומים מרכזיים הזרמת תוכן ברשת, אבטחת סייבר ומחשוב ענן. החברה הרחיבה את פעילותה בישראל לאורך השנים בעזרת שורה של רכישות של חברות סטארטאפ מובילות בתחומן ובראשן של חברת הסייבר Guardicore לפני קרוב לשנתיים. גארדיקור פיתחה פתרונות Zero Trust שמגינים על רשתות פנימיות וחיצוניות של ארגונים גדולים מפני תוקפים, התפשטות של נוזקות ותוכנות כופר. טכנולוגיה זו היא כיום חלק מסל הפתרונות של אקמאי. לפני מספר חודשים רכשה החברה את הסטארטאפ Neosec המתמחה בתחום API Security ומעניקה לארגונים נראות מלאה של ממשקי ה-API, פתרונות אבטחה לעשרת סוגי התקפות ה-API הנפוצות ביותר ולאיומים נוספים.

רפי ארוך, מנהל הפיתוח בקבוצת ה-API Security באקמאי ישראל: ״ההצטרפות של Neosec לאקמאי מאפשרת סינרגיה מטורפת ופותחת הזדמנויות עסקיות אדירות. עומדים בפנינו אתגרים טכנולוגיים אדירים כדי לאפשר ללקוחות אקמאי ליהנות מהיכולות של Neosec ותוך כך להשתמש בחוזקות של אקמאי לשיפור המוצר. הצטרפות לחברה מעניקה חוויה של צמיחה מהירה בסדרי גודל שלא נתקלים בהם לעיתים קרובות יחד עם פיתוח כלים מתקדמים לניתוח ביג דאטה והרצת מודלים רבים לצורך איתור מתקפות ופגיעויות ב-APIs של הלקוחות שלנו. העבודה בחברה מאפשרת ליהנות משני העולמות. אווירה דינמית ותוססת, צוות כישרוני ומגובש עם תחושת סטארטאפ אמיתית לצד גב חזק ותשתיות של אקמאי העולמית."

החברה דוגלת במודל עבודה גמיש מאוד המאפשר עבודה מהבית, כאשר רוב הצוותים מגיעים יומיים למשרד. הייחודיות של הסניף הישראלי מתבטאת בעובדים בעלי כישורים מגוונים, סקרנים ויצירתיים שאוהבים את מה שהם עושים, ולא פחות מזה חשוב להם איזון החיים האישיים והזמן עם המשפחה והילדים.

מידע נוסף על המשרות הפנויות והגשת מועמדות בקישור: https://akamaicareers.inflightcloud.com

לעוד עדכונים וחדשות טכנולוגיה – TechZ.co.il

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות