חברת Beamr Imaging (ביימר אימג'ינג בע"מ) הישראלית, המפתחת טכנולוגיות לדחיסה ללא אובדן איכות של וידאו, הודיעה היום על שיתוף פעולה אסטרטגי עם ענקית השבבים NVIDIA ("אנבידיה"), במסגרתו טכנולוגיית אופטימיזציית הוידאו של ביימר תעמוד לרשות המשתמשים במעבדים הגראפיים של אנבידיה. מעתה, בניגוד לעבר, יוכלו כל משתמשי המעבדים הגרפיים של אנבידיה ליהנות מהטכנולוגיה של ביימר בזמן אמת. באמצעות הטכנולוגיה של ביימר ניתן יהיה להקטין באופן משמעותי את משאבי האחסון ורוחב הפס בתעבורת הוידאו תוך שמירה על איכות חזותית, ואף לאפשר מהירות קידוד גבוהה עד פי 10 בהשוואה למעבדי מחשב רגילים, כך שתושג "חווית משתמש" אופטימלית.

שרון כרמל, מייסד ומנכ"ל ביימר, מציין כי "זו תקופה מרגשת בחיי החברה: לפני כחודש החלה מניית החברה להיסחר בנאסד"ק, וכעת, אנו גאים להודיע על אבן דרך משמעותית ומשמחת המאפשרת למיליוני משתמשי המעבדים הגראפיים של אנבידיה ביצועי וידאו גבוהים יותר בעלות סבירה. היעד הבא שלנו הוא לפתח SaaS (תוכנה כשירות) מבוססת ענן במחיר התחרותי ביותר באופן שיהפוך את טכנולוגיית אופטימיזציית הוידאו לזמינה לכל ובמהירות שיא, הודות לשיתוף הפעולה שלנו עם אנבידיה. ברצוני להודות למשקיעי החברה בעבר ובהווה על התמיכה והאמון הרב בחברה לאורך כל השנים וכמובן להנהלה ולכל עובדי החברה שייצרו את הנקודה הפורצת דרך הזו בשוק הענק של אחסון והעברת וידאו בפלטפורמות ענן".

עקבו אחרינו חדשות טכנולוגיה TechZ

בוב פטי, סמנכ"ל ויזואליזציה מקצועית באנבידיה: "אנבידיה סיפקה טכנולוגיית קידוד וידאו מאיצת GPU במשך יותר מעשור וכעת אנו פותחים את ה-API שלנו כדי לאפשר בקרה מותאמת יותר בחומרה שלנו. ביימר היא הראשונה לאמץ את הטכנולוגיה הזו, והשילוב בין קידוד וידאו איכותי והטכנולוגיה של ביימר יקנה לספקי תוכן הפחתה משמעותית בקצבי סיביות ונפחי אחסון מבלי לפגוע באיכות ההזרמה (livestreaming)".

ביימר, המעסיקה כיום 26 עובדים, הוקמה בשנת 2009. בין משקיעי החברה ניתן לציין את Verizon, Marker, Innovation Endeavors, Ventures וקרן דיסרפטיב. מייסד החברה והמנכ"ל שלה הוא שרון כרמל, יזם וותיק בתעשיית ההייטק המקומית שעמד בעבר מאחורי 2 "אקזיטים": אמבלייז ו-BeInSync. בתאריך ה-28.02.2023 החלה החברה להיסחר בנאסד"ק תחת הסימול BMR (ההנפקה הישראלית הראשונה בנאסד"ק בשנת 2023).

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

2 thoughts on “חברת Beamr Imaging מודיעה על שיתוף פעולה עם NVIDIA”

Comments are closed.

תפריט נגישות