חברת mavens, זרוע המחקר והפיתוח הישראלית של ענקית הגיימינג האמריקאית Zynga, מודיעה על מינוי של סמנכ"לים חדשים: דפנה אלטמן מונתה לתפקיד VP Creative, סמנכ"לית קריאייטיב ואלירן כרמלי מונה לתפקיד VP Product.

אלטמן הצטרפה לחברה בשנת 2020 כמנהלת פעילות הקריאייטיב וכיום היא עומדת בראש מחלקה שמפתחת ואמונה על קבוצת מוצרים מבוססי דאטה בעולמות הקריאייטיב והתוכן, מהכלים הטכנולוגיים הראשיים שמייצרת מייבנס עבור זינגה ו-3,500 עובדיה. אלטמן מביאה איתה עבר עשיר בתפקידי ניהול קריאייטיב ואסטרטגיה במשרדי פרסום ובחברות הייטק כמו גם שנים רבות כמרצה בכירה בשנקר בפקולטות לעיצוב ולאמנות רב תחומית.

כרמלי הצטרף לחברה בשנת 2021 כמנהל במחלקת המוצר, וכיום הוא מוביל צוות שכולל מנהלי מוצר ומעצבים האחראים על מוצר הדגל שמפתחת החברה עבור זינגה והחברות השונות שבבעלותה. כרמלי (רס״ן במיל׳) שירת בעבר במשך כ-15 שנים ביחידה 8200, במהלכן ביצע מגוון תפקידים מודיעיניים וטכנולוגיים, והוא בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול אותו סיים בהצטיינות יתרה.

לשניים היתה תרומה משמעותית לרכישת מייבנס ע״י זינגה בשנת 2022.

מייבנס, לשעבר Storemaven, הוקמה ב-2015 ע"י גד מאור (מנכ"ל), אדם רכיב (נשיא), ואלדד אבל (מנהל תחום מוצר). החברה החלה את דרכה בפיתוח טכנולוגיות לניתוח נתונים עסקיים עבור חברות ענק בתחום האפליקציות והמשחקים. בספטמבר 2022 נרכשה החברה ע"י זינגה, מתוך כוונה להרחיב משמעותית את פעילות זינגה בארץ ולבסס את שליטתה בתחומי הפיתוח, הצמיחה והשיווק של משחקיה ואת מעמד חברת האם שלה Take-Two Interactive, בעלת כותרי הענק GTA ו- NBA2K . החברה מעסיקה כיום כ-80 עובדים במשרדיה שבתל אביב.

אדם רכיב, מייסד שותף ונשיא מייבנס: ״זאת גאווה ענקית לראות את הצמיחה המקצועית האדירה של עובדים שלנו בתוך ארגון ענק ודוגמה לעד כמה החומר האנושי במייבנס הוא ייחודי. היכולת של דפנה לשלב חדשנות קריאייטיבית עם מינוף עסקי, והידע המוצרי שאין שני לו של אלירן היו גורמי מפתח בשנים האחרונות בחברה, ומסוג הדברים שמנהלי זינגה הבחינו בהם כשבחרו בנו להוביל את פיתוח קו המוצרים הטכנולוגיים שלהם בשנים הקרובות״.

אולי יעניין אותך גם :

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות