חברת Wix, בעלת הפלטפורמה לבניית אתרים אונליין, הודיעה היום על השקת אקסלרטור חדש לסטארטאפים ישראלים הנמצאים בשלבי Pre-Seed ו-Seed. התכנית תתמקד בסטארטאפים המציעים פתרונות ופיתוחים חדשניים עבור עסקים בינוניים וקטנים (SMB) ולקוחותיהם, וכן פתרונות חדשניים מבוססי AI ו LLM.


הסטארטאפים הנבחרים יזכו לייעוץ ומנטורינג של המומחים של Wix בפיתוח וניהל מוצר, פיתוח עסקי וניהול פיננסי. Wix תשתתף במימון ותשקיע הון בסטארטאפים שיצטרפו לתכנית ותעזור להם להוציא לפועל את התוכניות העסקיות שלהם. בנוסף, ייהנו היזמים ממשרדים מעוצבים ומאובזרים בקמפוס של Wix בתל-אביב. חדשות טכנולוגיה Techz


סמנכ"ל הכספים של Wix, ליאור שמש: "באמצעות השקת תכנית האקסלרטור של Wix, אנו יוצרים הזדמנויות צמיחה חדשות עבור החברות המעורבות, עבור Wix ועבור המשתמשים שלנו. בשנים האחרונות, Wix הפכה מסטארטאפ קטן לעסק בשווי של מיליארדי דולרים. אנחנו לא שוכחים מאיפה התחלנו ומתרגשים לחלוק מהניסיון שלנו ולטפח את הדור הבא של מובילי הטכנולוגיה בישראל".

תכנית האקסלרטור של Wix מיועדת לסטארטאפים ישראליים המתמחים בחדשנות טכנולוגית המעשירה את חווית המשתמש עבור עסקים קטנים ובינוניים בתחומים מגוונים כמו אי-קומרס, מסעדות, מלונות ועוד וכן פתרונות חדשניים מבוססי AI ו LLM.

אולי יעניין אותך גם :

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות