טלגרם, אפליקציית המסרים הפופולרית, ממשיכה להתחדש ולהפתיע עם פ'יצרים ושדרוגים, הכוללים אפקטים מונפשים מרהיבים להודעות, אפשרות להגדרת כותרת מעל תמונות, וכן חיפוש באמצעות תיוגים ועוד.

אפקטים בהודעה

מעכשיו תוכלו לשלוח הודעות בצ'אטים פרטיים עם אפקטים מונפשים, המתנגנים כאשר נכנסים לצ'אט.

טלגרם נותנים עדיפות למנויים, ולכן כלל המשתמשים יוכלו להפעיל 6 אפקטים בחינם, בעוד מנוי Telegram Premium יקבלו מאות אפקטים נוספים.

ציטוטים – קצר ולעניין

אנשים בעידן שלנו, אוהבים לחסוך זמן ולקבל טקסטים קצרים. טלגרם נרתמת לטובת הנושא, ומוסיפה עיצוב חדש, אשר יהפוך את ההודעות שלכם לקצרות וקומפקטיות יותר על ידי הסתרת קטעי טקסט בתוך בלוק ציטוט מתקפל.

איך זה עובד? פשוט הוסיפו עיצוב ציטוט והקישו על כפתור הכיווץ בשדה הקלט. הקוראים יוכלו להרחיב באמצעות לחיצה מתאימה או לדלג.

חיפוש באמצעות תיוגים

בעדכון החדש של טלגרם, התיוגים והאשטאגים הופכים לגלובליים. זאת אומרת שכאשר תלחצו כעת על תיוג בכל צ'אט כלשהו, תקבלו מעכשיו גם תוצאות חיפוש מערוצים ציבוריים גדולים.

בטלגרם כמובן הדגישו כי החיפוש באמצעות תיוג כולל רק הודעות מקבוצות ציבוריות או ערוצים ציבוריים. כלומר ההודעות מצ'אטים פרטיים לא יוצגו.

כותרת מעל המדיה

בגרסה החדשה, טלגרם מוסיפה אפשרות להזיז את הכותרת מעל התמונות \ מדיה, כך שתוכלו להוסיף הסבר או מספר מילים להוסיף הקשר להודעות בצורה ברורה לפני שצופים בתמונות.

איזה תוספת הכי אהבתם בטלגרם? כתבו לנו בתגובות

אולי יעניין אותך גם:

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות