קבוצת קריסטלינו – המשווקת הרשמית של Dreame בישראל – גאה להציג את הדגם החדש והמשוכלל ביותר של מותג שואבי האבק –X40 Ultra – בעל עוצמת שאיבה של 12,000PA שהופכת אותו, בפועל, לשואב החזק ביותר בעולם.

ב- X40 Ultraמותקנת מערכת Ai לזיהוי מכשולים וניווט מתקדם המשולבת עם מצלמות HD RGB וחיישן Clean Genius המזהה במדויק עד כמה הרצפה מלוכלכת, כאשר המערכת מתאימה את עוצמת הניקוי כדי להסיר ביעילות לכלוך, אבק ופסולת המוטבעים ברצפה. לשואב זרוע ומברשת צד דינמיות, המאפשרות ניקוי ושטיפה יסודית – לניקוי מקסימלי בכל פינה בבית.

הדגם החדש מציג פיצ'רים מתקדמים כמו חלל ייעודי לחומר ניקוי, מצב ייעודי לבעלי חיים, שטיפת מקרצפות במים חמים של כ-70 מעלות, מנגנון מיוחד להרמת מקרצפות או השארתן בעמדה בעלייה על שטיחים, תאורת LED הנדלקת במקומות חשוכים ניקוי עצמי וייבוש מברשות בחום למניעת ריחות של עובד וטחב – וכל זה בשילוב אפליקציה מתקדמת בעברית מלאה.

במקביל, מציגה Dreame את המברשתTriCut 2.0  המאפשרת גזירת שיער ארוך ושיער של בעלי חיים באופן עצמאי ובכך להימנע מתקלות במכשיר, כאשר ניתן לרכוש אותה בנפרד מהשואב.ל- X40 Ultraמותקנת אפשרות חיבור לניקוז וזאת באמצעות ערכה אותה ניתן לרכוש בנפרד מהשואב.

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות