סדרת מסכי טלוויזיה חדשים במגוון גדלים, חווית צפייה ללא שוליים ועיצוב חדשני

קבוצת המילטון, יבואנית מותג שיאומי בישראל, השיקה את סדרת מסכי הטלוויזיה TV A2, שתציע מספר תכונות חדשות, עוצמת סאונד משופרת וחזקה יותר ומסגרת דקה במיוחד למראה נקי ויוקרתי, במחירים משתלמים.

משתלבת בכל חדר

סדרת TV A2 תציע שלושה דגמים, שיגיעו בעיצוב מודרני עם מסגרת דקה ביותר, גוף מתכתי שמעניק מראה נקי ומינימליסטי במיוחד. הטלוויזיות יגיעו בגדלים של 32, 43 ו-55 אינץ'

דגמי 43 ו-55 אינץ' יספקו איכות צפייה ברזולוציית 4K (3840×2160) לחוויית צפייה חדה, מציאותית ועשירה בצבעים. מספקים חווית סאונד עמוקה באמצעות תמיכה בטכנולוגיות Dolby Audio, DTS-HD ומצוידים בשני רמקולי שמע סטריאופוניים מתקדמים בהספק כולל של 24 וואט (2X12W)

דגם 32 אינץ' יספק איכות צפייה ברזולוציית HD (1366×768), חווית סאונד Dolby Audio, DTS-X, DTS Virtual:x  ומצויד בשני רמקולי שמע סטריאופוניים מתקדמים בהספק כולל 20 וואט (2X10W)

מערכת הפעלה Android TV – עם תמיכה מלאה בעברית

מסכי הטלוויזיה החדשים יציעו תמיכה מלאה במערכת ההפעלה Android TV  המאפשרת חווית תוכן בלתי מוגבלת לצד תמיכה מלאה בעברית במגוון יישומים מובנים כגון YouTube, Netflix, Spotify ועוד. מעבר לכך המערכת מציעה אלפי אפליקציות נוספות הניתנות להורדה באמצעות חנות האפליקציות, וגם את האםליקציות הישראליות המובילות: סלקום TV,  Sting TV, Next TV YES+ ועוד. כמו כן, כל דגמי הסדרה מכילים מקלט עידן פלוס מובנה.

סדרת TV A2 מציעות תמיכה מלאה בסייען הקולי Google Assistant, המאפשר הפעלה קולית של מגוון רחב של מוצרי בית חכם* והפעלת תכנים בטלוויזיה. כמו כן, ישנה תמיכה מלאה ב-Chromcast, המאפשרת שיקוף מסך והזרמת מדיה אלחוטית ישירות מהסמארטפון או הטאבלט. כל דגמי הסדרה נשלטים על -ידי שלט אלחוטי Bluetooth, המופעל באמצעות קול עם מיקרופון מובנה המאפשר חיפוש קולי בתכני הטלוויזיה במגבחר שפות, עם לחצנים ייעודיים לניווט מהיר לאפליקציות Netflix  ו- Amazon Prime Video.

*מערכת Google Assistance אינה תומכת בעברית בשלב זה

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות