חברת Logitech, יצרנית הציוד ההיקפי, הכריזה היום (ד', 28.9) על מספר מוצרים חדשים בסדרת Designed for Mac – העכבר הארגונומי האנכי Logitech Lift, המקלדת המכנית MX Mechanical Mini והעכבר עטור השבחים MX Master 3S, אשר עוצבו ותוכננו על מנת להתאים מקסימלית להגדרות ולשימושי Mac.

Lift for Mac

פותח ועוצב במיוחד כדי לדאוג לנוחות שנמשכת לאורך כל היום – Lift for Mac הוא עכבר ארגונומי אנכי האידיאלי עבור אנשים עם ידיים קטנות עד בינוניות. הזווית של העכבר, 57 מעלות, פותחה ונבדקה במעבדות הארגונומיות של Logitech, והיא מאפשרת למשתמש עבודה במנח יד טבעי, המצמצם את הלחץ המופעל על פרק כף היד בעת שימוש ממושך.

MX Mechanical Mini for Mac Keyboard

מקלדת מכנית אלחוטית המציעה אופטימיזציה ל-Mac וכוללת פריסת מקלדת עם יכולות התאמה אישית של קיצורי דרך ומגוון אפשרויות התאמה אישית הודות ל- Logi Options+. ה-MX Mechanical Mini for Mac כוללת מתגים טקטיים שקטים בעלי פרופיל נמוך ותאורה אחורית חכמה ומאפשרת חיבור קל ונוח לעד 3 מכשירים בו זמנית.

MX Master 3S for Mac

העכבר האייקוני בגרסה המותאמת למשתמשי Mac, משלב את כל התכונות המוכרות והאהובות יחד עם מגוון תכונות ייחודיות לנוחות, ביצועים ויצירת סביבת עבודה אולטימטיבית. הגלגלת האלקטרו-מגנטית MagSpeed תעביר עד 1,000 שורות בשנייה, עם DPI בין 1,000 ל-8,000, לעבודה מדויקת על צגים מרובים ברזולוציה גבוהה. ה- MX Master 3S for Mac מציע הקלקה שקטה, טעינה מהירה ויכול להתחבר עד ל-3 מכשירים בו זמנית.

כל מוצרי Logitech for Mac עוצבו לא רק על מנת לספק את חווית המשתמש הטובה ביותר אלא גם מתוך מחשבה על הסביבה, והם יוצרו מ- 22%-54% פלסטיק ממוחזר.

ביבואן עדכנו כי מוצרי Designed for Mac זמינים לרכישה בחנויות וברשתות הנבחרות החל מהיום.

המחיר המומלץ לצרכן MX Mechanical Mini for Mac: 629 ₪ | מחיר מומלץ לצרכן MX Master 3S for Mac: 499 ₪ | מחיר מומלץ לצרכן Lift for Mac: 299 ₪

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לערוץ

חדשות הטכנולוגיה בטלגרם

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות