בתקופה זו לאור המלחמה, מוקמים מספר רב של חדרי חמ"ל וחדרי מצב לניהול האתגרים השונים, טיפול בחטופים, במפונים וכדומה. לחדרים מסוג זה נדרש ציוד טכנולוגי חיוני הכולל ריבוי מחשבים שמריצים מערכות שונות של מידע, מסכים לתצוגת המידע ומסכי מגע לשליטה וניהול המידע הרב שזורם אל המשתתפים בחדרי מצב אלו.


כחלק מהמציאות המורכבת, ישנם ביטולי טיסות והגבלת הכניסה והיציאה מישראל ולכן נוצרו עיכובים גם במשלוחים החיוניים לישראל. חברת אימג'ין (Imagine), המפיצה הבלעדית של חברת Crestron בישראל, פנתה בבקשת סיוע להנהלת החברה העולמית וההיענות הייתה מידית.
בחברת Crestron הבינו כי על ישראל לקבל מענה דחוף 24/7, ואכן עובדי החברה נותנים מענה ככל הנדרש בלילות ובשבתות, גם מעבר לשעות העבודה הרגילות. עובדי החברה פועלים כדי להשיג את כלל האישורים הנדרשים מהשלטונות האמריקאיים להטסת הציוד בהקדם, ללא עיכובים או דחיות. כולל שילוח באמצעים שכמובן כרוכים העלויות גבוהות יותר.


חברת Crestron העולמית דאגה לסייע לחברת אימג'ין לעבות את המלאי הנדרש בישראל בציוד טכנולוגי הנדרש לניהול חמ"לים וחדרי מצב, בין השאר דאגה לספק מערכות בקרה, מסכי מגע, מערכות מיתוג וניתוב לניהול המידע ועוד – כאשר המטרה היא לתת מענה מיידי לכל צורך דחוף שיעלה בישראל להקמת חמ"לים וחדרי מצב.

בחברה מציינים כי חלק מהציוד כבר הועבר לשימוש להקמת חדרי מבצעים מיוחדים לצרכים ייחודיים, ובנוסף קיים מלאי נוסף של ציוד בארץ על מנת לאפשר מתן מענה מהיר לפרויקטים נוספים בחודשים הקרובים.

לעוד חדשות טכנולוגיה, עדכונים בנושאי בינה מלאכותית וסלולר, עקבו אחרינו באתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

אולי יעניין אותך גם לקרוא

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות