משרד התקשורת בסיוע מערך הדיגיטל הלאומי יאפשר עדכון כתובת לחלוקת  דברי דואר של מפונים בלחיצת כפתור

בעקבות המלחמה, משרד התקשורת השיק השבוע שירות אינטרנטי חדש באתר "יחד" להעברה ועדכון כתובות של מפונים במהלך תקופת מלחמת חרבות ברזל, שנאלצו להעתיק את מקום מגוריהם באופן זמני לכתובת חדשה. השירות, שהוקם באמצעות מערך הדיגיטל הלאומי, יאפשר מעתה לכלל המפונים לקבל את דברי הדואר שלהם בכתובת החדשה והזמנית בלחיצת כפתור בלבד.

המעוניינים בשירות ימלאו פרטים בטופס ייעודי לשירותי דואר ותקשורת באתר "יחד" הממשלתי המסייע למפונים, ובו יציינו את הכתובת הזמנית לתקופת המלחמה אליה יבקשו לקבל את דברי הדואר. עובדי המשרד יפעלו מול הגורמים הרלוונטיים ובכך יוכלו המפונים לקבל את דברי הדואר לכתובתם הזמנית. בתום המלחמה, הכתובת תעודכן אוטומטית לכתובת הקודמת. חדשות טכנולוגיה Techz

מעבר לכך, המשרד ימשיך לסייע לציבור בכל תחומי אחריותו. ניתן לפנות דרך האתר בכתובת https://forms.moc.gov.il/f/PublicInquiries או בטלפון 4928*.

שר התקשורת ד"ר שלמה קרעי: "כשחיילינו בחזית, חשוב לשמור על שגרת החרום בעורף ככל שניתן, ובפרט לטובת המפונים. האפשרות להעתיק זמנית את מקום המגורים לצורך קבלת דואר חשובה ומתבצעת בפועל כבר שבועות. עכשיו, בעזרת האתר החדש, זה יהיה קל ונגיש יותר. יחד בעז״ה ננצח"

לעוד חדשות טכנולוגיה ועדכונים על בינה מלאכותית – מוזמנים לעקוב אחרינו באתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות