שר החדשנות, המדע והטכנולוגיה, אופיר אקוניס: ״ ההסכם יתרום לשיתופי פעולה מדעי וטכנולוגי ולחיזוק הקשרים בין מדענים ויזמים בתחומי האקדמיה וההייטק בשתי המדינות.״

היום (רביעי, 20.09.23) נחתם הסכם לשיתוף פעולה מדעי-טכנולוגי בין שר החדשנות, הטכנולוגיה, אופיר אקוניס ושר החדשנות והטכנולוגיה של בריטניה,ג'ורג' פרימן, במסגרת ביקור של השר בלונדון.

ההסכם מחזק את שיתופי הפעולה המדעיים והטכנולוגיים בין המדינות, ומספק מסגרת חדשה לקידום ותמיכה של רעיונות ומחקרים מדעיים בתחומי עניין משותפים כפי שיסכימו עליהם הצדדים, וביניהם למשל: בינה מלאכותית, חלל אזרחי, קידום טכנולוגיות רפואיות, פיתוח תרופות ושינויי אקלים.

המחקרים המשותפים עתידים להניב תגליות ופיתוחים טכנולוגיים פורצי דרך בשנים הבאות כשהדגש הוא על קידום תחומי העדיפות הלאומיים של ישראל אותו מוביל משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה; חתימת ההסכם בתחומים מעידה על הקשרים הקרובים בין המדינות. חדשות טכנולוגיה TECHZ

שר החדשנות, המדע והטכנולוגיה, אופיר אקוניס: ״אני שמח ונרגש לחתום היום על מזכר הבנות בילטרלי בין משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה הישראלי (MOST) והמחלקה לחדשנות וטכנולוגיה מדעית (DSIT) של בריטניה.

ההסכם החדש יתרום תרומה משמעותית ויעצים את שיתופי הפעולה המדעיים והטכנולוגיים בין שתי המדינות. ויחזק את הקשרים בין המדענים והיזמים בתחומי האקדמיה וההייטק בשתי המדינות.

יחסי ישראל ובריטניה הולכים ומתהדקים במהלך השנים האחרונות. שיתוף הפעולה החדש יזניק לא רק את הקהילות המדעיות שלנו, אלא גם את התרבות, הכלכלה והביטחון של שני עמינו.

התחזיות הקודרות והמרה השחורה לא תורמות מאומה למדע ולחדשנות הישראלית.
הסכמים בינ״ל מהסוג שחתמנו עליהם הבוקר בבריטניה תורמות ומחזקות את ישראל הן בדעת הקהל הבינ״ל והן בתחומים המקצועיים.״

במסגרת פעילות משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה לחיזוק הקשרים המדעיים של ישראל בעולם, פעילים למעלה מ-30 הסכמים לשיתופי פעולה מדעיים עם מדינות נוספות ובהן: איטליה, צרפת, גרמניה, סין, הודו, דרום קוריאה, יפן, בריטניה ורוסיה.

לעוד חדשות טכנולוגיה , עדכונים על בינה מלאכותית וסקירות גאדג'טים ,
עקבו אחרינו באתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

אולי יעניין אותך גם לקרוא
וואטסאפ מודיעה על השקת ערוצים (Channels) – חדשות טכנולוגיה TechZ
מדריך לסטודנט: כך תבחרו מחשב נייד ללימודים – חדשות טכנולוגיה TechZ
השקת אייפון 15? אפל תקיים אירוע מיוחד בספטמבר – חדשות טכנולוגיה TechZ
האו"ם בקריאה להסדרת בינה מלאכותית בתחום החינוך – חדשות טכנולוגיה TechZ
מדריך: כך תייצרו בקלות מדבקה (סטיקר) לוואטסאפ – חדשות טכנולוגיה TechZ

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

3 thoughts on “ישראל ובריטניה חתמו על הסכם שת"פ מדעי-טכנולוגי”
  1. […] אולי יעניין אותך גם לקרואמדריך לסטודנט: כך תבחרו מחשב נייד ללימודים – חדשות טכנולוגיה TechZמדריך: כך תייצרו בקלות מדבקה (סטיקר) לוואטסאפ – חדשות טכנולוגיה TechZבינה מלאכותית: רשות החדשנות תשקיע 30 מליון ש"ח – חדשות טכנולוגיה TechZישראל ובריטניה חתמו על הסכם שת"פ מדעי-טכנולוגי – חדש… […]

  2. […] אולי יעניין אותך גם לקרואמדריך לסטודנט: כך תבחרו מחשב נייד ללימודים – חדשות טכנולוגיה TechZהאו"ם בקריאה להסדרת בינה מלאכותית בתחום החינוך – חדשות טכנולוגיה TechZמדריך: כך תייצרו בקלות מדבקה (סטיקר) לוואטסאפ – חדשות טכנולוגיה TechZבינה מלאכותית: רשות החדשנות תשקיע 30 מליון ש"ח – חדשות טכנולוגיה TechZישראל ובריטניה חתמו על הסכם שת"פ מדעי-טכנולוגי – ח… […]

Comments are closed.

תפריט נגישות