פרילנסרים בזירת המסחר של Fiverr הרוויחו מעל שני מיליארד דולר מאז הקמתה

מאז ההכרזה בפברואר 2020 על רווחים של מיליארד דולר שגרפו פרילנסרים מיום הקמת החברה לפני עשור, הכפילו חברי הקהילה את הרווחים מזירת המסחר במהלך מעט יותר משנה אחת בלבד

ניו יורק, ניו יורק, 25 במאי 2021 – חברת Fiverr (NYSE:FVRR), החברה שמשנה את הדרך בה העולם עובד יחד, מודיעה היום כי חברי קהילת הפרילנסרים שלה, המוכרים שירותים דיגיטליים באמצעות הפלטפורמה, הרוויחו יחד מעל שני מיליארד דולר מאז הקמת זירת המסחר בשנת 2010. יצוין כי רווח של מיליארד דולר נרשם בתוך קצת יותר משנה, שכן בפברואר 2020 הודיעה החברה כי חברי הקהילה שלה הרוויחו מעל מיליארד דולר במהלך העשור מאז הוקמה החברה.

מייסד ומנכ"ל Fiverr, מיכה קאופמן: "אבן דרך משמעותית זו מסמלת את האמון הגובר של עסקים וחברות  בעבודה עם פרילנסרים בשנה האחרונה. הצמיחה המהירה של Fiverr מצביעה על העובדה כי עסקים וחברות רואות את היתרון בשילוב פרילנסרים בארגון. הגמישות, המהירות ורמת המקצועיות  בה הם מבצעים את המשימות מאפשרת פתרונות מהירים, יעילים וחסכוניים. העבודה מרחוק במהלך המגיפה הוכיחה את יעילותה והצלחתה ועל כן, אני מאמין כי היא כאן כדי להישאר".

בעוד שכל פלטפורמת Fiverr צמחה מאוד במהלך השנה האחרונה, ישנן מספר קטגוריות שהראו צמיחה גדולה במיוחד ובהן הרווחים לפרילנסרים הם הגדולים ביותר, ביניהן:

  • פיתוח מסחר מקוון (E-Commerce Development).
  • איור (Illustration).
  • ארכיטקטורה ועיצוב פנים (Architecture & Interior Design).
  • קריינות (Voice Over).
  • גרפיקה עבור סטרימרים (Graphics for Streamers ).

בקטגוריות הללו קיים פוטנציאל השתכרות גבוה מאחר והמוכרים גובים אלפי דולרים עבור רבים משירותיהם. מאיירים בקטגוריית ה-Pro (קטגוריית המקצוענים של Fiverr) גובים 6000 דולר עבור שירותים מסוימים, ובקטגוריית Pro E-Commerce Development  מוכרים מציעים שירותים בתמחור של מעל 3000 דולר. באופן דומה, בקטגוריית אדריכלות ועיצוב פנים, מחירי המוכרים יכולים לנוע בין מאות ליותר מ-2,500 דולר בהתאם לשירות, ונותני שירות ה-Voice Over גובים אלפי דולרים עבור הקלטות לספרי אודיו. עם הביקוש הגובר לפרילנסרים מיומנים ב-Character Modeling ובפרסומות וידאו קצרות המחירים עולים גם כן. הדבר נובע, בין השאר, מההאטה בהפקות של  צילומי וידאו וקמפיינים עקב הקורונה, וכן עלייה ניכרת בפופולריות של קטעי וידאו קצרים ב-TikTok וב-Reels.

במהלך השנה האחרונה הגיע מספר המצטרפים החדשים לפלטפורמה של Fiverr לשיא, בין אם בכדי לייצר מקור הכנסה חדש או לייצר רווחים מכישוריהם, תוך שהם מבלים יותר זמן בבית. יזמים המשיכו להשתמש בפרילנסרים מוכשרים לעזרה בבניית חברות חדשות ובעלי עסקים קטנים פנו אליהם כדי לעבור טרנספורמציה דיגיטלית ולהסתגל לצרכים המשתנים של הלקוחות. עבודה עם פרילנסרים הוכיחה את עצמה כמשאב שלא יסולא בפז עבור עסקים ברחבי העולם, וההכנסות של הפרילנסרים  מוכיחות זאת בבירור. בתוך קצת יותר משנה פרילנסרים של Fiverr השוו את סכום ההכנסות שהרוויחו דרך הפלטפורמה במשך העשור האחרון.

אודות Fiverr

Fiverr שמה לעצמה מטרה, לשנות את הדרך בה העולם עובד יחד. Fiverr מובילה כבר מעל לעשור את עתיד עולם העבודה ומחברת בין עסקים בכל הגדלים לבין פרילנסרים מיומנים המציעים שירותים דיגיטליים ביותר מ-500 קטגוריות ותשעה ורטיקלים ביניהם עיצוב גרפי, שיווק דיגיטלי, תכנות, וידאו, אנימציה ועוד. ב-12 החודשים שהסתיימו ב-31 במרץ 2021, יותר מ–3.8 מיליון לקוחות רכשו באמצעות הפלטפורמה מגוון רחב של שירותים מפרילנסרים ביותר מ-160 מדינות ברחבי העולם. אנו מזמינים אתכם להיות חלק מעתיד העבודה ולבקר אותנו ב –  fiverr.com

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות