ענקית הטכנולוגיה הבינלאומית NVIDIA מודיעה כי כנס הבינה המלאכותית השנתי, GTC (GPU Technology Conference) יתקיים בתאריכים 8-11 בנובמבר 2021. כבכל שנה, את הנאום המרכזי של הכנס יישא מנכ"ל ומייסד אנבידיה, ג'נסן וואנג, ובמסגרתו ייחשפו מגוון טכנולוגיות ומוצרי AI חדשים. ההכרזה תועבר בשידור חי ביום ג', ה-9 בנובמבר בשעה 10:00, שעון ישראל, וניתן לצפות בה ללא צורך בהרשמה.

לצד הנאום המרכזי, יכלול הכנס מאות מפגשים והרצאות של המומחים הבולטים בתעשיית הבינה המלאכותית העולמית. יותר מ-200 אלף מפתחים, מדענים, חוקרים ויוצרים צפויים להשתתף באירוע השנתי, שיתמקד בתחומי למידה עמוקה ולמידת מכונה, מדע נתונים, מחשוב מואץ (HPC), רובוטיקה, מרכזי נתונים וגרפיקה. הדוברים יציגו את החידושים האחרונים בתחומים אלה, שמשפעים על תעשיות קריטיות כמו בריאות, תחבורה, ייצור, קמעונאות ופיננסיים.

"כנס ה-GTC מהווה הזדמנות נפלאה למפתחים ומובילי התעשייה מכל העולם ללמוד על הפיתוחים העדכניים והחדשניים ביותר בתחום הבינה המלאכותי, מחשוב מואץ וגרפיקה ממוחשבת, מפיהם של המדענים והחוקרים המובילים בעולם" אמר גרג אסטס, סגן נשיא לתכניות מפתחים ב-.NVIDIA "סטארט-אפים, בכירי האקדמיה וארגונים מהגדולים בעולם, מגיעים כולם יחדיו ל-GTC, ומעניקים למבקרי הכנס הזדמנות ייחודית לשתף רעיונות ולהניע שיתופי פעולה חוצי גבולות על מנת ליצור יחד את העתיד".


בין הדוברים בכנס:
אנימה אננדקומאר, דירקטורית למחקר למידת מכונה באנבידיה, ומרצה במכון הטכנולוגי של קליפורניה (CalTech)
ניר צוק, מייסד ו-CTO, Palo Alto Networks
ד"ר פיי פיי לי, מומחית במדעי המחשב, אוניברסיטת סטנפורד
גרה דורפמן (Gera Dorfman), סגן נשיא לאבטחת תקשורת, CheckPoint
טים סוויני, מייסד ומנכ"ל, Epic Games
סמי בנג'יו, מנהל בכיר לחקר בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונות (ML), Apple
איליה סוצקבר, מדען ראשי, OpenAI
ד"ר אלן בקר, ראש תחום Conversational AI , Snap
קיט קולברט, CTO, VMware
אקסל גרן, CTO, Daimler Trucks

כמו כן ישתתפו בכנס מומחים ממאות ארגונים וחברות מובילות, בהם: אמזון, ARM, AstraZeneca, באיידו, BMW, פייסבוק, גוגל, מיקרוסופט, Ford, Volvo, המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT), רולס רויס, סיילספורס, סמסונג, Walmart ו-Snap.
במסגרת הכנס יתקיים מסלול בחסות NVIDIA Inception – תכנית הסטארטאפים של NVIDIA שמאגדת למעלה מ-8,500 סטארטאפים מסביב לעולם, יותר מ-250 מהם כאן בישראל. המסלול יכלול מצגות של מנהלי הסטארטאפים המובילים בעולם בתחום ה-AI, סשנים טכנולוגיים עם מהנדסי NVIDIA, ופאנלים עם בכירים בחברה שידונו בעתיד תעשיית ה-AI. יותר מ-70 סטארטאפים מתעשיות שונות גם יציגו בכנס, ביניהן גם חברות הסטארט-אפ הישראליות SentinalOne, AI21, ClearML, Run,ai, Innoviz ואחרות.

המשתתפים ב-GTC יוזמנו גם לקחת חלק בתכנים של המכון ללמידה עמוקה של NVIDIA, המציע תוכן רב לכל מי שרוצה להעמיק את ההיכרות שלו בנושא הבינה המלאכותית. המכון יציע 14 סדנאות הדרכה של יום שלם, מסדנאות ייעודיות למתחילים ועד סדנאות למתקדמים, בארבע שפות ובמספר אזורי זמן. המשתתפים בסדנאות המכון יוכלו לזכות בתעודות הכשרה רשמיות מטעם NVIDIA.

עבור קהל המשתתפים הישראלי, תציע אנבידיה מגוון הרצאות וסדנאות של מומחים מובילים מישראל.
בין המפגשים:

מחשב על: תוכנית ה-AI הלאומית של ישראל – עם ד"ר ארנה ברי, יו"ר ועדת הבינה המלאכותית (תלם)
סייבר-סיקיוריטי בעידן הבינה המלאכותית – עם ניר צוק, מייסד וסמנכ"ל הטכנולוגיה, פאלו-אלטו נטוורקס
למידה עמוקה: סגירת לולאת הבינה המלאכותית – עם פרופ' גל צ'צ'יק, דירקטור מחקר בינה מלאכותית, אנבידיה
בינה מלאכותית: ארכיטקטורה לשפה, הסיפור של AI21 – ברק לנץ, סמנכ"ל טכנולוגיה, AI21
למידה עמוקה בתחום ה-Genomics – פרופ' נועם שומרון, ראש היחידה לגנומיקה יישומית, אוניבריסטת ת"א

לפרטים נוספים לכנס ה- GTC שיתקיים בסתיו הקרוב, ולהרשמה,
לחצו כאן: www.nvidia.com/gtc

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת הטלגרם – חדשות טכנולוגיה

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות