חברת GARMIN, המתמחה בפיתוח וייצור טכנולוגיה לבישה וחכמה לאורח חיים בריא וספורטיבי (יבואן רשמי בישראל: רונלייט), משיקה כעת בישראל את סדרת ה-Descent Mk3, שעוני צלילה חכמים, ואת ה-Descent T2 Transceiver עם טכנולוגיית ה-SubWave הסונארית המשופרת.

סדרת Descent Mk3 נבנתה ותוכננה ייעודית לשימוש בעת צלילה. השעונים מגיעים בשני גדלים – 43 מ"מ או 51 מ"מ, תצוגת AMOLED, מארז המתאים לשימוש בצלילה לעומק 200 מטרים וכפתורי מתכת חסינים לדליפות הפועלים במלואם גם במעמקים – ובנוסף חיי סוללה 66 שעות במצב צלילה (Dive Mode). ה-Descent Mk3i 51 מ"מ מגיע גם עם פנס LED מובנה לנראות טובה יותר בתנאי תאורה חלשה ומתחת למים. בנוסף, השעונים בסדרה מציעים מצבי צלילה מרובים, מפות DiveView™, ציון מוכנות לצלילה ואת חבילת הכושר והבריאות המוכרת והאהובה מבית GARMIN.

תכונות מרכזיות:

· Diver Assistance: במידה וצוללן זקוק לעזרה, ה-Diver Assistance יאפשר לו לבקש סיוע ישירות מהשעון באמצעות הטכנולוגיה המהפכנית של SubWave. בעת השימוש ב-Descent Mk3i וה-Descent T2 Transceiver צוללנים יוכלו לשלוח התראות סיוע לצוללנים אחרים המחוברים לשימוש, ולקבל מידע על עומקו ומרחקו של הצוללן הזקוק לעזרה. — חדשות טכנולוגיה Techz.co.il

· מעקב אחר קבוצת הצלילה: באמצעות אינטגרציה אווירית, תוכלו לעקוב אחר צוללנים אחרים בקבוצה.

· עיצוב ממוקד צלילה: מארז השעון מתאים לצלילה בעומק 200 מטרים והוא מגיע עם עדשת ספיר חזקה ועמידה בפני שריטות. המארז מאפשר לשעון לפעול בעומק כפול מהדורות הקודמים בסדרה וכולל כפתורי מתכת עמידים בפני דליפות.

· מוכנות לצלילה: גורמים כמו שינה, פעילות גופנית, סטרס וג'ט לג יכולים להשפיע על המוכנות הכוללת של הגוף לצאת לצלילה. ציון מוכנות גבוה עשוי להצביע על כך שהגיע הזמן לצלול, בעוד שציון נמוך יותר עשוי להצביע על זמן לנוח או לצאת לצלילה קלה בלבד.

סדרת Descent Mk3 הינה שעוני מולטי-ספורט פרימיום חכמים ומבוססי GPS, והם כוללים עשרות פרופילי פעילות שונים טעונים מראש לריצה, שחייה, גולף, ועוד. השעונים בסדרה מציעים בנוסף גם תכונות אשר יעזרו לצוללן לשמור על כושר על הצלילה הבאה, כמו ניטור שינה, ניטור סטרס, Pulse Ox ו-Jet Lag Advisor.

סדרת השעונים Descent Mk3 וה-Descent T2 Transceiver זמינים כעת לרכישה באתר Garmin.co.il ובחנויות המותג.

אולי יעניין אותך גם לקרוא:

*אין באמור משום המלצה לפעולה או לרכישה. למפרט המלא והמעודכן יש לעיין באתר היצרן

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות