חברת הסטארטאפ timeOS (לשעבר Magical), משיקה בינה מלאכותית פרסונלית שיכולה לקחת חלק בפגישות עבודה כעוזר אישי, ואף להחליף את המוזמנים אם הם אינם מגיעים לפגישה.

שהבינה המלאכותית מצטרפת לפגישות שהמשתמש בשירות לא נוכח בהן והיא מייצגת אותו. עם ההצטרפות לפגישה המערכת תעדכן את שאר המשתתפים לגבי הסיבה שהמפעיל שלה לא עלה לפגישה ומה היא מבצעת במקומו. במהלך הפגישה, ה-AI מפענחת את תוכן הפגישה בין אם הוא נאמר בעברית או אנגלית. בתום הפגישה היא מסכמת את הדברים החשובים, ומייצרת משימות המשך על בסיס דברים שנאמרו בפגישה. כל משימה בסיכום מיוחסת למשתתף הרלוונטי שאחראי על השלמתה.

אם המשתמש בשירות מעוניין לקחת חלק בפגישה, אבל מאחר לתחילת הפגישה או נאלץ לעזוב לפני סיום הפגישה, הוא יכול לבקש מה-AI להחליף אותו ולסכם עבורו את החלק שלא נכח בו. אפשר גם לזמן את ה-AI כמלווה לפגישות בהן למשתתף יש נוכחות מלאה, שהבינה המלאכותית מתפקדת לצדו כעוזרת אישית. ניתן להורות לה להפיק תוכן מהמידע שעולה בפגישה בזמן אמת. לדוגמה, לפנות אליה במהלך הפגישה בהוראה קולית – "תוסיפי לגיא משימה במאנדיי לשלוח את הדו״ח החודשי". בשלב זה הבינה המלאכותית לא מקבלת החלטות במקום המשתמש ולא עונה בשמו.

הטכנולוגיה של החברה, timeAI, מתלבשת כשכבה על תוכנות עבודה נוספות ומזכירה למשתמש לבצע פעולות בזמן הנכון ובלחיצה אחת. לדוגמא, היא תזכיר לשתף את סיכום הפגישה עם המשתתפים ואף תעזור לכתוב הודעת פולו-אפ במייל לשיתוף עם המשתתפים, כאילו ונכתבה על ידי המשתמש. לאחר מכן, המערכת תסנכרן ותקצה באופן אוטומטי את המשימות שעלו בפגישה ישירות לתוך תוכנות ארגוניות שונות, ביניהן Notion, Asana ו- Monday.com. — לעוד עדכונים עקבו אחר אתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il.

בנוסף, משתמשים יכולים לגשת לממשק צ'טבוט של המערכת, המחובר להיסטוריית הפגישות וליומן של המשתמש. ולבקש מידע על כל דבר שנאמר, הוזכר או הוחלט במסגרת הפגישות והמשימות של המשתמש. לדוגמא, אפשר לשאול את המערכת – ״תזכיר לי על מה דיברתי בפגישה האחרונה עם רעות?״, או ״מה המשימות שלי מתוך כל הפגישות השבוע?״. 

ניתן להתנסות ב- timeOS ללא תשלום כתוסף לכרום או ישירות דרך האתר בלינק: https://timeos.ai . המשתמש יכול להוסיף את ה-AI שלו לפגישות עתידיות, או להפעיל את העוזר בזמן פגישה. אפשר גם לשנות את השם של ה-AI ולהגדיר איך היא תוצג בפגישה.

״אנחנו גאים להוביל את בשורת הבינה המלאכותית הפרסונלית לטובת מיקסום המשאב הכי יקר בעבודה – הזמן, ולהיות הראשונים שמציעים למשתמשים גם תמיכה מלאה בעברית ברמת שפת אם״, אומר תומי בראב, מנכ״ל החברה. ״אנחנו מאמינים שהטכנולוגיה שיצרנו תאפשר לכל אחת ואחד לנהל את שגרת העבודה באופן רגוע יותר. להרוויח יותר זמן שהיה מבוזבז על נוכחות וההתנהלות סביב פגישות, זמן שיהיה ניתן להפנותו למשימות חשובות יותר בעבודה, או לזמן אישי ומשפחה.״

לפיתוח הטכנולוגיה אומנו מספר מודלי AI קיימים, בהם מודלים ש-timeOS מפתחת, שימוש ב-Whisper של OpenAI המזהה את תוכן השיח בשפות שונות ו-GPT4. כדי לדייק את המודל באופן אישי למשתמש, המודל מצליב מידע מתוך היסטוריית סיכומי הפגישות הקודמים שהיו למשתמש. לשמירה על פרטיות המשתתפים בפגישה ושל הארגונים אותם הם מייצגים, המידע מהפגישה נגיש רק למשתמש עצמו. מידע שמועבר לחברה על אופן השימוש במוצר אינו כולל תוכן מפגישות, ועובר אנונימיזציה שהוא שאינו משויך למשתמש מסוים.

חברת timeOS (לשעבר Magical) הוקמה ב-2020. הרקע להקמת החברה החל ב-2018 כאשר מנכ"ל החברה, תומי בראב, הקים את קהילת "Supertools – כלים לעל-אנושיות" העוסקת בפרודוקטיביות וטכנולוגיה, ומונה עשרות אלפי חברים. החברה גייסה מאז הוקמה 5.7 מיליון דולר מהקרנות Resolute Ventures, Fusion, Ibex Ventures, Aviv Growth Partners, Homeward Ventures ומשקיעים פרטיים.

לעוד מידע על בינה מלאכותית, סקירות טכנולוגיות ועוד, עקבו אחר אתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

אולי יעניין אותך גם לקרוא
קרינה רובינשטיין מונתה ל-Venture Partner בחממת InNegev – חדשות טכנולוגיה TechZ
בינה מלאכותית: הכלים שיסייעו לכם לעצב תמונה משלכם – חדשות טכנולוגיה TechZ
ChatGPT מעכשיו גם באפליקציה לאנדרואיד – חדשות טכנולוגיה TechZ
מנכ"ל ומייסד אנבידיה ישתתף בכנס NVIDIA AI Summit – חדשות טכנולוגיה TechZ

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

4 thoughts on “מאחרים לפגישה? בינה מלאכותית תשתתף במקומכם”
  1. […] מאחרים לפגישה? בינה מלאכותית תשתתף במקומכם – חדשות ט… […]

Comments are closed.

תפריט נגישות