מערכת "תפנית Matrix.Health" מבית מטריקס זכתה במכרז מחשוב בתי המרקחת של ארגון שירות בתי הסוהר (שב"ס). המערכת מהווה פתרון המספק מענה מקצועי ייעודי לתחום הלוגיסטי רפואי. במכרז נבחנו מספר מערכות מבתי תוכנה שונים בישראל ובסיומו של התהליך, נבחרה "תפנית" כמערכת המספקת את הפתרון המקצועי והמקיף ביותר וכבעלת שביעות הרצון הגבוהה ביותר בקרב הלקוחות והמרכזים הרפואיים המתפעלים אותה.

"באמצעות המערכת ניתן לנהל מערכים של תוקף תרופות, אצוות מוצרים, ניהול פרמטרים פרמקולוגים, ניהול מרשמים וניהול תהליך עיתוד מלאי (MRP) אוטומטי, בנוסף לכל יכולות הניהול הלוגיסטי המוכרות בשוק. כל זאת יאפשר לשב'ס להתנהל באופן יעיל, חכם ומקצועי במטרה להיטיב את הרפואה הניתנת לאסיר", ציין בני עלימה, מנהל אגף פרויקטים רפואיים בחברת מטריקס.

בשלב הראשוני, המערכת תוטמע בבית המרקחת המרכזי של שב"ס וב-32 יחידות משנה המפוזרות ברחבי הארץ. כיום, מערכת תפנית Matrix.Health פועלת כבר ביותר מעשרה מרכזים רפואיים בישראל, בנוסף למספר בתי חולים בעולם בהם הוטמעה בהצלחה רבה, עם ניסיון מוכח של למעלה מ-25 שנות פעילות במגזר זה.

מהשב"ס נמסר: "שירות בתי הסוהר מעניק טיפול רפואי מקיף ומקצועי לכלל האסירים הנמצאים תחת החזקתו. בתוך כך, אנו מברכים על זכייתה של חברת מטריקס במכרז ומצפים כי שיתוף הפעולה עם החברה יביא להתייעלות נוספת ולקפיצת מדרגה בשירותים הרפואיים הניתנים בשב'ס".

לעוד עדכונים וחדשות – חדשות טכנולוגיה TechZ

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

One thought on “מטריקס זכתה במכרז מחשוב בתי המרקחת של ארגון השב"ס”

Comments are closed.

תפריט נגישות