מליו (Melio) פלטפורמת התשלומים לעסקים קטנים, הודיעה היום על מינויו של בועז בן דוד לסמנכ״ל הכספים הראשון בחברה (CFO). בן דוד ימלא תפקיד מרכזי בהובלת האסטרטגיה הפיננסית והמצוינות התפעולית של החברה ויתמוך בתהליך הצמיחה המואץ שלה.

לבן דוד ניסיון של שני עשורים בניהול פיננסי ותכנון אסטרטגי. הוא שימש עד לאחרונה כ-VP Finance של פלטפורמת המסחר הגלובלית Nayax, הנסחרת בנאסד"ק. קודם לכן כיהן בן דוד בתפקידי ניהול בכירים בבנק הבינלאומי וב-KPMG.

במליו יוביל בן דוד מהלכים אסטרטגיים ויוזמות לשיפור הביצועים הפיננסיים של החברה, חיזוק הבקרה הפנימית בה ותמיכה בחדשנות. מינויו מדגיש את המחויבות של מליו לחיזוק מעמדה כחברה מובילה בתעשיית התשלומים הגלובלית.

מתן בר, מייסד משותף ומנכ"ל Melio: "אנחנו נרגשים לקבל את פני בועז כ-CFO החדש והראשון של מליו. ניסיונו הרב והרקורד המוכח שלו בניהול פיננסי הופכים אותו לאדם האידיאלי להוביל את הפעילות הכלכלית שלנו ולתמוך בהמשך הצמיחה של החברה. על מפת הדרכים שלנו בשנים הקרובות השקות רבות של מוצרים חדשים, שותפויות נוספות עם גופים פיננסיים מובילים ודגש על מעבר לרווחיות – ולבועז יהיה בכך חלק חשוב."

בועז בן דוד: "אני גאה להצטרף למליו בתקופה כה משמעותית בצמיחת החברה. המחויבות של מליו בחיזוק עסקים קטנים מעוררת השראה ואני מצפה לשיתוף פעולה עם הצוות המוכשר של החברה כדי להניע צמיחה בת קיימא ולספק ערך ללקוחותינו ולשותפים שלנו."

Melio היא חברת טכנולוגיית תשלומים עסקיים מובילה, המאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים בארה"ב להעביר ולקבל תשלומים במהירות ובקלות, ועוזרת להם לשפר את תזרים המזומנים שלהם ואת תהליכי העבודה שלהם. הפלטפורמה של החברה פועלת באינטגרציה עם בנקים מובילים בארה״ב ומוסדות פיננסיים נוספים, וכן עם חברות טכנולוגיה כשופיפיי ואתרי מכירה וקניות. למליו מטה בניו יורק ומרכז פיתוח בתל אביב.

אולי יעניין אותך גם לקרוא:

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות