מלם תים, קבוצת IT ואינטגרציה מובילה בישראל, סיימה פרוייקט עבור Video ServicesSES – חברת הלוויינים הגדולה בעולם, להקמת מערך תשתיות IT וירטואלי, מבוסס Hyper Converged Infrastructure HCI מבית VMware, באתרי החברה בישראל, ארה"ב, רומניה ואנגליה. עלות הפרוייקט מאות אלפי שקלים.
הפרוייקט כלל מגוון פתרונות וירטואליים, לרבות פתרון אחסון vSAN של VMware, תשתית תקשורת מבוססת Cisco, על גבי פלטפורמת שרתי Dell וכן מערך גיבוי של חברת Veeam.   
הפרוייקט, אשר החל לפני שנתיים בישראל, התרחב למספר אתרים נוספים בעולם ולאחרונה הוא התבצע באנגליה וברומניה וארך כחודש ימים. המשתמשים הם בעיקר מחלקות התפעול של יחידות הווידאו, מעל 100 טכנאים ומהנדסים.  
SES (לשעבר MX1) מפעילה תקשורת לוויינית עבור שירותי דאטה ווידאו, ללקוחות שונים ולרשתות טלוויזיה בכל העולם. זאת מאתרים שונים ברחבי העולם ומתחנת הלוויינים בעמק האלה שבישראל.   
HCI הוא פתרון בסביבה וירטואלית, מבוסס תוכנה, אשר מאחד ומאגד את כל משאבי המחשוב והתשתיות,  כשהוא מייצג הן את סביבת השרתים, את מערך האחסון, את מתגי התקשורת ואת אבטחת המידע ומהווה ממשק ניהול אחד שמדבר ומנהל את כולם, תוך יצירת שכבות לוגיות של כל תחום. 
vSAN מבית VMware הוא פתרון חדשני בתחום ניהול תשתיות בסביבה וירטואלית שמותאם במיוחד ללקוחות הזקוקים לאחסון וניהול כמויות גדולות של מידע. 

      עדי כץ, מנהל IT, קרדיט: יח"צ חברת SES

עדי כץ, מנהל ITבחברת SES: "כחברה מובילה המספקת שירותי וידאו בתצורות מגוונות לכל העולם, בחרנו בתשתיות מתקדמות, הן בתחום הרשתות, בתחום המחשוב ובתחום אבטחת המידע. מימשנו כסטנדרט את פתרונות הווירטואליזציה של VMware על גבי שרתים של Dell בכמה מאתרי החברה המספקים פתרונות וידאו. בנוסף, מימשנו גם פתרון גיבוי ושיחזור של Veeam כסטנדרט בכל אתר, כשמטרתנו להפוך את כל התשתיות לווירטואליות, כולל תשתיות הסקיוריטי. הפתרון מאפשר לנו יכולת הקמת שירות מהירה, עם אבטחת מידע לכל השירותים והוא עונה על המחוייבות העמוקה שלנו להעניק ללקוחותינו שירות איכותי וחוויית משתמש ברמה גבוהה, לרבות זמינות ויציבות.  
הפתרון החליף את התשתית המסורתית אשר כללה שרתים ואחסון. הקמנו מערך זהה בארה"ב ובישראל מאחר והפתרון עובד בצורה מושלמת באתרים אלו, כך שהחלטנו לשכפל אותו לאתרים באירופה – ברומניה ובאנגליה. בחרנו במלם תים בעקבות הקשר האישי שנוצר בפרוייקטים נוספים משותפים ועקב ניסיונה הרב  בהתקנות בשטח. הפרוייקט התבצע במקצועיות רבה על ידי צוות המומחים של מלם תים בתחומי הסיסטם, PS ותקשורת, בהובלתו של ג'לאל מוסא, לשביעות רצוננו המלאה".   
עידן דקל, מנהל מכירות במלם תים: "העברנו את הלקוח לפתרון HCI במערך אחוד, הכולל שרתים, רישוי ואחסון, אשר מנוהלים במקום אחד, תחת מערכת אחת, באופן שמקל מאד על ניהול ומעקב המשאבים של הארגון. הפתרון נבחר מאחר וסביבת הלקוח מבוססת VMware באתרים אחרים בעולם וביצענו שיכפול לצורך אחידות המערך של הלקוח בכל סניפי ה- DC שלו. ל- vSAN יתרונות בולטים וביניהם ניהול תשתיות ששומר על הנכסים הקיימים בארגון, הפחתה משמעותית בעלויות וניהול האחסון בצורה חכמה יותר, תוך ניצול שטחי האחסון בצורה טובה יותר". 

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות