אחרי השקת קונסולת המשחקים Lenovo Legion Go, קונסולה המשחקים הניידת הראשונה של לנובו הפועלת עם מערכת הפעלה Windows, לנובו מעדכנת על הגעת ה-Lenovo Legion Glasses לישראל, המשקפיים התואמים של Legion Go אשר מציעים לגיימרים פתרון של מסך חכם, פרטי וגדול לצריכת משחקים ותוכן. בנוסף, מאפשרים המשקפיים שימוש בהתקנים תואמים אחרים, כולל התקני Windows, Android ו-macOS עם חיבור USB-C בפונקציונליות מלאה. חדשות טכנולוגיה Techz.co.il

Legion Glasses מהווים מסך וירטואלי לביש עם תצוגת microOLED המספקת רזולוציית FHD גבוהה עם פירוט צבע וטווח ניגודיות גבוה בקצב ריענון של 60 הרץ. המשקפיים, במשקל של פחות מ-100 גרם, מחקים את החוויה והתפקודיות של מסך גדול, המופיע מאחורי עדשות שרק המשתמש יכול לראות. הם מספקים בנוסף גם אודיו באיכות גבוהה, באמצעות רמקולים המובנים בהם.

צפו בסרטון

Legion Glasses של לנובו מאפשרים למעשה חוויית צפייה ניידת, פרטית וגדולה עבור שחקני Legion Go, בין אם גיימרים בדרכים או שחקנים מהספה, ומציעים תצוגה של מסך גדול, מבלי שידרשו להקריב איכות תצוגה, נוחות ופרטיות, וכל זאת בחיבור הכנס והפעל פשוט בחיבור USB-C DisplayPort.

משקפי Lenovo Legion Glasses זמינים כעת בארץ במחיר כ-1,379 שקל.

אולי יעניין אותך גם לקרוא :

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות