במפגש ישתתפו סגן ראש ממשלת בריטניה, ציפי חוטובלי שגרירת ישראל באנגליה, יזהר שי לשעבר שר המדע וטכנולוגיה, דב מורן ממציא הדיסקאון-קי, בכירי בנקים ורשויות כלכליות בלונדון

משלחת של בכירי הייטק וכלכלה ישראלים יוצאת לגיוס השקעות בלונדון, עבור סטארטאפים ישראלים שינציחו את הנופלים בארועי ה-7 באוקטובר. המשלחת בהובלת יזהר שי, לשעבר שר המדע והטכנולוגיה, וממציא הדיסקאון-קי והמשקיע דב מורן. תשתתף בועידת ReStart-IL בנוכחות אוליבר דאודן סגן ראש ממשלת בריטניה, ציפי חוטובלי שגרירת ישראל באנגליה, יזמי סטארטאפים ישראלים, ומשקיעים פרטיים ומוסדיים מבריטניה.

כדי לייצר הזדמנויות השקעה, הסטארטאפים הישראלים שישתתפו בועידה יתחלקו לשלוש קבוצות: טכנולוגיות עם שימוש כפול אזרחי ובטחוני, חקלאות ומזון, בינה מלאכותית וסייבר. לכל אחת מהקבוצות יוצג סקר של המגמות בתחומה וההזדמנויות הישראליות. היזמים הישראלים יערכו מפגשים ונטוורקינג עם משקיעים פרטיים ומוסדיים מובילים מבריטניה, בהם קרנות הון סיכון מקומיות, בנקים ורשויות כלכליות מקומיות. חדשות טכנולוגיה Techz

לונדון, Big ben tower

הנצחת הנופלים על ידי חברות ההייטק נעשית בתמיכה של יוזמת "אוקטובר הבא" (Next October). המובלת על ידי יזהר שי ששכל את בנו ירון, לוחם סיירת הנח"ל, שנפל ביום הראשון ללחימה. היוזמה מנוהלת על ידי אופיר שי, איש הייטק ואחיו של ירון שי. היוזמה רותמת את החדשנות הישראלית להנצחת הנופלים בארועי ה-7 באוקטובר, כדי לייצר צמיחה כלכלית באמצעות חדשנות ולשמר את זכרם של הנופלים וקורבנות מלחמת אוקטובר. יותר מ-1,400 חברות הייטק קיימות לצד סטארטאפים חדשים שיקומו בחסות היוזמה, ייקחו על עצמם להנציח נופלים ונרצחי חמאס בדרכים שונות, בהתאם ליכולתם ותוך התחשבות בסיפוריהם הספציפיים של הקורבנות.

לדברי יזהר שי: "אוקטובר הבא היא התגובה הנכונה של העולם התרבותי המערבי לרוע המיוצג על ידי רוצחי חמאס שפתחו במלחמה כנגד ישראל ולמעשה גם כנגד העולם המערבי. החברות שיצמחו בחסות היוזמה הזו יעסיקו עובדים, יבנו מוצרים ושירותים חדשניים לשימוש ברחבי העולם ויוסיפו את תרומתם ליצירת עולם טוב יותר."

בוועידה תועבר גם סקירה גיאופוליטית ביטחונית מאת תת-אלוף (מיל') עיבל גלעדי, וסקירה כללית של כלכלת ישראל. הועידה תתקיים בשיתוף עם שגרירות ישראל בלונדון, משרד הכלכלה והתעשייה, ולשכת המסחר UK-Israel Business.

לעוד חדשות טכנולוגיה ועדכונים על בינה מלאכותית – מוזמנים לעקוב אחרינו באתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות