צ'ק פוינט, חברת הסייבר הישראלית, הודיעה על חתימת הסכם לרכישת חברת פרימיטר 81 הישראלית.
לפי תנאי ההסכם תנאי ההסכם צ'ק פוינט תרכוש את פרימיטר 81 עבור 490 מליון דולר. פרימיטר 81 הושקה בתל אביב בשנת 2018, היא מעסיקה כיום 200 עובדים ועם מעל ל-3000 לקוחות בכל העולם. החברה מתמחה בתחום ה- SSE (Secure Service Edge), אשר מתמקד באספקת הגנה לעובדים מרחוק על הענן ועל מכשירי הקצה.

השירות של פרימיטר 81 מאפשר פתרונות גלישה מהירה ובטוחה למשתמשים, תוך מתן דגש לסוגיות של פרטיות. ובנוסף מאפשרת הטמעה פשוטה ומהירה עם ניהול קל ונוח.

התחום המדובר הפך למשמעותי במיוחד בעולם הסייבר בשל שילוב של שתי מגמות: המעבר לעבודה מרחוק כסטנדרט החדש של ארגונים מכל הסוגים, וכן מעבר המידע המואץ לענן. השינויים הללו מצריכים גישת הגנה מתקדמת שמתאימה לצרכים החדשים הללו. השילוב של פרימיטר 81 עם צ'ק פוינט, והטמעתו בארכיטקטורת ההגנה שלה ה- Infinity, "ייצר את הפתרון המהיר והבטוח ביותר להגנת רשתות ענן ומשתמשים מרחוק".

לעוד עדכונים – חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

גיל שויד, מייסד ומנכ"ל צ'ק פוינט : "המעבר המואץ לענן וכן הצורך להגן על עובדים בכל מקום בו הם נמצאים הרחיב משמעותית את צרכי ההגנה של ארגונים. באמצעות רכישה זו, ושילוב היכולות המשלימות של שתי החברות, נעמוד בהבטחה שלנו לייצר את אבטחת הסייבר הטובה בעולם בתחום חשוב וצומח".

עמית ברקת, מייסד ומנכ"ל פרימיטר 81: "זהו מהלך אסטרטגי עבורנו שמתחיל פרק חדש בחברה. החיבור שלנו לצ'ק פוינט, מובילה עולמית בהגנת סייבר מזה 30 שנים, יאפשר לנו להרחיב ולהעצים את יכולות ההגנה שלנו באופן שייצר את הפתרון האידיאלי להגנה מרחוק בעידן המודרני ".

לעוד מידע על מנויים בהייטק ועדכונים נוספים עקבו אחרינו אתר חדשות טכנולוגיה TechZ TechZ.co.il

אולי יעניין אותך גם לקרוא
קרינה רובינשטיין מונתה ל-Venture Partner בחממת InNegev – חדשות טכנולוגיה TechZ

ChatGPT מעכשיו גם באפליקציה לאנדרואיד – חדשות טכנולוגיה TechZ

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות