חברת התקשורת סלקום השלימה פרויקט רחב היקף ליישום פלטפורמת הגנת הנתונים, הגיבוי והשחזור Commvault Cloud עם מערך אחסון הגיבוי Hyperscale X של קומוולט. את הפרוייקט ביצעה BeLocal, שותפה עסקית של קומוולט בישראל.

סלקום כגוף המעניק שירות למיליוני לקוחות, הן פרטיים, הן גופים עסקיים מובילים במשק והן גופי בטחון, חירום והצלה, נדרשת לשמור על המשכיות עסקיות ולעמוד איתנה בפני איומי סייבר, בשגרה ובחירום ובייחוד בעת הנוכחית. על מנת לבצע זאת בצורה המיטבית ביותר, סלקום ממשיכה לעבוד בחיזוק ובשיפור התשתיות הקיימות, על מנת לעמוד בקדמת הטכנולוגיה שיאפשרו לה להמשיך ולהעניק ללקוחות את השירות ואת הפתרונות המהימנים והמובילים בשוק.

סלקום מפעילה מספר דאטה סנטרים במספר אתרים בארץ, Commvault Cloud תשמש כמערכת הגיבוי המרכזית לדאטה סנטרים המקומיים של סלקום בהם פועלות מערכות ה- IT בארגון.

מערכת Commvault Cloud תחליף מערכת גיבוי ותיקה שפעלה בסלקום. מכיוון שבסלקום פועלות מערכות לגאסי ותיקות לצד מערכות חדשות, בחברה חיפשו פתרון הגנת נתונים, גיבוי ושחזור התומך בכל הסביבות וקומוולט ענו על כל הדרישות המחמירות של חברות בענף הטלקום.

לדברי גיל הרשברג, מנהל מחלקת תשתיות באגף מערכות מידע בסלקום, "לאחר תהליך POC נוכחנו לדעת כי המערכת של קומוולט תומכת בכלל הפלטפורמות ומערכות ההפעלה באתרים השונים של סלקום. התרשמנו שזהו פתרון מודרני שייתן לנו מענה מתאים לצרכים שלנו, הן בהיבט הביצועים, הן ביציבות והן בדרישות האבטחה".

"מדובר בפתרון פשוט לניהול ותפעול. המערכת פועלת בסטנדרטים גבוהים של אבטחה, כולל הגנות ייעודיות מפני מחיקה, או הצפנת נתונים במקרים של מתקפות כופר. בנוסף, חלונות הגיבוי התקצרו באופן משמעותי עם Hyperscale X והם מסתיימים בזמן וללא נפילות. חדשות טכנולוגיה Techz

הרשברג הוסיף ואמר: "לא רק הפתרון הטכנולוגי של קומוולט הוכיח את עצמו, אלא גם נושא התמיכה והשירות של קומוולט ושל Belocal ניתנים ברמה הגבוהה ביותר. אם יש בעיות הן נפתרות מהר ובתהליך מסודר, הפרוייקט נעשה בצורה מהירה והצלחת הפרוייקט עמדה בראש מעייניהם".

לדברי שמואל ששון , מנהל מכירות בכיר ב- BeLocal, הפתרון של קומוולט הוא המהיר והאמין בתחום ומתאים לצרכים של ארגונים בסביבות לגאסי וסביבות חדשות. הוא מעניק מגוון יכולות ופונקציונליות כגון: גיבויים אוטומטיים, דוחות שחזור, כלי הגנה מתוחכמים נגד הצפנה וגניבת מידע, דוחות אבטחת מידע ועוד".

כפיר שפיר, מנהל מכירות מגזר אנטרפרייז בקומוולט ישראל, אומר כי "סלקום היא אחת מן החברות הגדולות בישראל והיא מחזיקה מערך של דאטה סנטרים שההמשכיות העסקית שלהם קריטית וחיונית במשק הישראלי ולכן הם דורשים פתרון ללא פשרות. פתרונות הגנת הנתונים שהוטמעו הם המקיפים והמתקדמים ביותר בשוק וענו על כל הצרכים של הארגון, גם מבחינת יכולות וביצועים, גם מבחינת הגמישות ויכולת הגידול וגם מבחינת עמידה בתקנות האבטחה המחמירות ביותר בעולם".

אולי יעניין אותך גם :

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות