חושבים להתחדש במכשיר סמסונג חדש? קבלו מבצע שכדאי להכיר

עם השקת סדרת המכשירים החדשה של סדרת ה-S, סאני תקשורת, היבואנית הרשמית של SAMSUNG מובייל בישראל, תוביל עד סוף חודש מרץ מבצע "Trade in" למחזיקי מכשירי   SAMSUNG על רכישת מכשיר חדש מסדרת מכשירי S23.

המבצע שהחל במהלך החודש האחרון, יציע לרוכשים להחזיר את מכשיר ה-SAMSUNG הישן, ולקבל בתמורה מכשיר ממגוון מוצרי הסדרה, בהם Galaxy S23, Galaxy S23+, Galaxy S23 ultra. גובה הזיכוי על המכשיר הישן, נקבע ע"פ בדיקת טכנאי מורשה מטעם סאני תקשורת הבוחנת את תקינות וטיב המכשיר המוחזר.

ע"פ סאני תקשורת, במהלך החודש בו מתנהל המבצע, המכשירים בעלי היקף ההחזרה הגבוה ביותר הינם מכשירים מסדרת הפרמיום, בהם נמנים מכשירי סדרת ה-S ומכשירי ה-NOTE . כמו כן, ע"פ נתוני החברה, עד כה ישנה עלייה של כ-40% ביחס להיקף העסקאות במבצע שבוצע עם השקת סדרת S22 בתקופה המקבילה אשתקד. (חדשות טכנולוגיה TECHZ)

אלי לביא, מנכ"ל סאני תקשורת: ״שירות ה-Trade in ב-30 חנויות רשת SAMSUNG, מייצר הנחה משמעותית לכלל מחזיקי מכשירי SAMSUNG על מוצרי סדרת ה-S החדשה והיוקרתית, אשר משמרים את מגמת ההשתדרגות העקבית של מוצרי הסדרה מדי שנה. מהלך זה, מצטרף לשורה של מהלכים נוספים אותה מובילה סאני תקשורת, פנים וחוץ ארגונית, לצורך שיפור חווית הרכישה ברשת החנויות".

אולי יעניין אותך גם לקרוא
בקרוב בגרסת וואטסאפ: עיצוב חדש לסטטוס – חדשות טכנולוגיה TechZ

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

2 thoughts on “עד סוף החודש: מבצע טרייד-אין למכשירי סמסונג”

Comments are closed.

תפריט נגישות