חברת Fiverr, מפרסמת היום את דו"ח הטרנדים העסקיים השמיני שלה, במהדורת סתיו 2023. הדו"ח שפורסם מנתח את מגמות החיפוש הפופולאריות בקרב משתמשי האתר, שמשמש כזירת סחר לשירותים דיגיטליים של פרילנסרים.

ב-Fiverr נערכו רק בחצי שנה האחרונה מיליוני חיפושים, ולפי הדו"ח, עסקים מסוגים מגוונים – מסטארטאפים טכנולוגיים ועד לתעשיות מסורתיות יותר, כמו הובלות בנייה ומסחר, מגייסים יותר פרילנסרים שיסייעו להם להתפתח לאפיקי צמיחה חדשים.

בין המגמות המרכזיות שעולות בדו"ח:

-עסקים נכנסים לתחומים חדשים ומקדמים פרוייקטים של בינה מלאכותית.

-חברות קמעונאות נערכות מראש לתקופת הקניות הקרובה, כדי לענות על דרישות הצרכנים.

-עסקי מגזר השירותים משדרגים את נוכחותם הדיגיטלית.

החיפושים שצמחו באופן המשמעותי ביותר בחצי השנה האחרונה:

כבר בתחילת השנה, חברות טכנולוגיות חיפשו בהתלהבות דרכים להבין ולאמץ כלי בינה מלאכותית. מגמה זו נמשכת. אך עם העלייה בשימוש ב-AI גבר הביקוש למומחי בינה מלאכותית שמסוגלים לבנות כלים מיוחדים שמשרתים יעדים עסקיים. למרות שהטכנולוגיה רק נכנסה לשימוש נרחב, מבול החיפושים אחר מומחים בתחום הובילה להשקת קטגוריה חדשה לגמרי ב-Fiverr, בה פרילנסרים שמתמחים בהנדסת פרומפטים, מפתחי אפליקציות AI ו יוצרי צ'טבוטים מציעים פתרונות לעסקים שמעוניינים לצעוד לעבר העתיד.

לדוגמה:

● חיפוש פרילנסרים בתחום עריכת תוכן מבוסס AI זינק ביותר מ-10,490%

● חיפוש מהנדסי פרומפטים קפץ ביותר מ-7,345%

● חיפוש יוצרי וידאו ב-AI רשם עלייה של יותר מ-3,746%

הילה קליין, סמנכ"לית התפעול של Fiverr: "העסקים מנצלים את הכלים החדשים הזמינים להם כדי לממש את פוטנציאל הצמיחה. עם התרחבות אימוץ כלי הבינה המלאכותית וסימנים המעידים על התעוררות הכלכלה – ששת החודשים האחרונים יצרו תחושת מומנטום. טאלנטים פרילנסרים משחקים תפקיד מרכזי בסיוע לעסקים להתפתח כדי לעמוד בקצב החדשנות, למקסם רווחים ולמצוא דרכים חדשניות להשתפר". — עקבו אחרינו, חדשות טכנולוגיה Techz

Fiverr היא פלטפורמה דיגיטלית בינלאומית, המסייעת לעסקים ולמשתמשים למצוא פרילנסרים מומחים בתחומים שונים, ולקבל שירותים דיגיטליים מגוונים. בחברה ציינו כי מעל ל-4 מיליון לקוחות עבדו בשנה החולפת עם פרילנסרים של Fiverr. במסגרת הפלטפורמה, משתמשים יכולים למצוא מתמחים בתחומים כמו עיצוב גרפי, כתיבת תוכן, שיווק דיגיטלי ועוד.

לעוד חדשות טכנולוגיה ועדכונים בנושאי בינה מלאכותית, עקבו אחרינו באתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

אולי יעניין אותך גם לקרוא

Zoom Docs: שיתוף מסמכים ושילוב בינה מלאכותית בזום – חדשות טכנולוגיה TechZ
אינטל הופכת את קבוצת PSG לחברה עצמאית – חדשות טכנולוגיה TechZ
מדריך לסטודנט: כך תבחרו מחשב נייד ללימודים – חדשות טכנולוגיה TechZ
בינה מלאכותית: הכלים שיסייעו לכם לעצב תמונה משלכם – חדשות טכנולוגיה TechZ

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות