פארק ההייטק גב-ים נגב ינגיש לציבור הרחב סדרת הרצאות יומיות במסגרת שבוע הסייבר.
האירועים מתקיימים בשיתוף עם מערך הסייבר הלאומי, עיריית באר שבע, יעדים ו-Tech7, בהשתתפות נציגים מחברות הסייבר בפארק ומאוניברסיטת בן גוריון.
פארק הייטק גב-ים נגב יערוך בין התאריכים 25.10-29.10 סדרת הרצאות ZOOM לציבור הרחב במסגרת שבוע הסייבר של מערך הסייבר הלאומי. מטרת ההרצאות היא להנגיש ידע ומידע, ולהעלות את המודעות של הציבור הרחב בכל הנוגע לאבטחת מידע וסייבר, נושאים הפוגשים את אזרחי מדינת ישראל יותר ויותר בעולם הדיגיטלי. כל ההרצאות יועברו גם בשידור חי בעמוד הפייסבוק של פארק גב-ים נגב. האירועים מתקיימים בשיתוף ובסיוע של עיריית באר שבע, יעדים ו-Tech7 וישודרו היישר ממבשלת הבירה  JEM'S הנמצאת כאן בפארק.  
התכנים המקצועיים בהרצאות הם תולדה של שיתופי פעולה בין הפארק לחברות בו. בין הגופים שיציגו בהרצאות אפשר למנות את: Dell Technologies, אוניברסיטת בן-גוריון  Morphisec, CBG – Cyber Ben Gurion University ופאנל מומחים ייחודי בהשתתפות: OPSWAT ,L7 Defense, ומשרד עורכי הדין אגמון רוזנברג הכהן. 
הרצאות האונליין שיועברו בשידור חי ממבשלת הבירה JEM's הנמצאת בפארק ההייטק גב-ים נגב, מידי יום במהלך השבוע בשעה 19:00 יגעו בנושאים של הגנת סייבר הרלוונטיים למגוון רחב מאזרחי ישראל.
רועי צוובנר, מנכ"ל פארק גב-ים נגב אמר: "בתקופה של וירוסים כמו הקורונה, חשוב גם לשים לב לעוד וירוסים שמסתובבים ועלולים לפגוע בטלפון הנייד או במחשב האישי. ראינו לנכון להרים את הכפפה שהניחו לפתחנו במערך הסייבר ויחד עם השותפים שלנו להנגיש את אירוע הסייבר השנתי לציבור הרחב מרחוק. עבורנו, כפארק שהוא אקוסיסטם לחברות הייטק וסטארטאפים, שצומח גם בימים מאתגרים אלה, זוהי שליחות גדולה לחבר את הציבור הרחב לחדשנות, קידמה וידע שיסייעו לו בהתנהלות דיגיטלית אחראית. כולי תקווה שנוכל לחזור לקיים אירועים מסוג זה פנים אל פנים בהקדם".

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות