פייבר (Fiverr) משיקה היום מוצר חדש "Subscriptions". כעת תאפשר פייבר לפרילנסרים ליצור התקשרות ארוכת טווח עם לקוחותיהם.

עד היום התשלום עבור עסקאות התבצע לפי פרויקט. בכך החברה ממשיכה להרחיב את היצע השירותים ולהתאימם לעסקים גדולים יותר, סוכנויות ותאגידים נוספים.
Subscriptions פונה לקהל חדש ורחב יותר של לקוחות עסקיים ומאפשר להם "לרכוש מנוי" וליצור קשר עבודה ארוך טווח עם פרילנסרים מרחבי העולם. 
עסקים רבים כיום מעדיפים לעבוד באופן שוטף וקבוע עם נותני השירות השונים, בין אם זה לפרויקט מתמשך או למספר פרויקטים שונים.
שירותים רבים המוצעים ב- Fiverr, דוגמת קידום אתרים (SEO), שיווק במדיה חברתית, תחזוקת אתרים וכו' הדורשים עבודה מתמשכת מצד נותן השירות על מנת למקסם את יעילותם. 
כעת אפשרות רכישת המנוי מעניקה ללקוחות את האפשרות לעבוד באופן קבוע עם פרילנסרים נבחרים  ואינה דורשת רכישה חוזרת של השירותים השונים.
המשמעות עבור פרילנסרים בגביית דמי מנוי לשירות מתמשך, היא תזרים הכנסות קבוע וצפוי ושליטה על עומס העבודה. רבים מהם כבר עובדים באופן קבוע עם אותם לקוחות חודש אחר חודש וכעת, יש בידיהם את האפשרות לגבות מלקוחות אלה דמי מנוי חודשיים עבור עבודתם – דבר התורם לביטחונם הכלכלי לאורך זמן.
בתחילה, אופציית השימוש ב-Subscriptions תהיה זמינה לפרילנסרים מובילים משמונה קטגוריות שונות בפלטפורמת Fiverr, וביניהן, שיווק במדיה חברתית, SEO ו- Voice Over. המוצר מאפשר לפרילנסרים להציע את שירותיהם למשך 3 ו/או 6 חודשים עם אופציה להעניק ללקוחות הנחה מסוימת, אם הם בוחרים בכך. בהמשך המוצר יהיה זמין לשימוש בקטגוריות נוספות בפלטפורמה.
ההשקה של Subscriptions מגיעה לאחר השקה נוספת של מוצר אשר נועד לפשט את תהליך העבודה על פרויקטים רחבים וגדולים ב-Fiverr, בשם  Milestones. מוצר זה מאפשר ללקוחות לפרוט עבודות למספר שלבים ולשלם עבור כל שלב בנפרד, מבלי להתחייב לתשלום עבור פרויקט שלם. ללקוח יש אפשרות לאשר כל שלב בפרויקט לפני המעבר לשלב הבא. מוצר זה יעיל גם עבור פרילנסרים שכן הוא מאפשר להם ליצור "אבני דרך" בעבודתם אשר יבטיחו את התשלום עבור משימות שהושלמו במהלך הפרויקט.
Subscriptions ו- Milestones הם שני מוצרים המהווים אבני דרך למימוש מטרתה של Fiverr להתרחב לשווקים נוספים ולספק ומוצרים נוספים הפונים לחברות גדולות יותר.
מיכה קאופמן, מנכ"ל Fiverr: "ברקע מגפת הקורונה, יותר ויותר עסקים בוחרים להעסיק פרילנסרים מוכשרים העובדים מרחוק. מנהלים ומנכ"לים, התרגלו לנהל עובדים העובדים מהבית ובעלי עסקים רבים הבינו כי עבודה עם פרילנסרים מתבצעת בזריזות, יעילות וגמישות גדולה יותר, המאפשרת להם לבצע משימות במהירות. מצד שני, לכל עסק יש מאפיינים וצרכים הייחודיים לו. Subscriptions, מעניקה לחברי הקהילה שלנו שליטה מלאה על הדרך בה הם רוצים לעבוד יחד ולבחור את צורת העבודה המתאימה לצרכיהם."

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות